Resultats TERCERA B - 2019/2020

Representació Territorial de Tarragona de la Federació Catalana de Tennis de Taula
Jornada 1 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
27/09/19 21:30 TRBJ01E01      CLUB GIMNÀSTIC F - CLUB GIMNÀSTIC G 3 - 4
(12 - 17)
27/09/19 21:30 TRBJ01E02      AEC REUS B - AEC REUS C 5 - 1
(17 - 07)
27/09/19 20:30 TRBJ01E03      CTT GANXETS F - CTT GANXETS C 1 - 5
(05 - 16)
27/09/19 21:00 TRBJ01E04      ELS CARQUINYOLIS D - CTT LA SELVA D 2 - 4
(06 - 14)
Jornada 2 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
04/10/19 21:00 TRBJ02E01      CTT LA SELVA D - AEC REUS B 1 - 5
(03 - 16)
04/10/19 20:30 TRBJ02E02      CTT GANXETS C - CLUB GIMNÀSTIC F 6 - 0
(18 - 00)
04/10/19 21:30 TRBJ02E03      AEC REUS C - CTT GANXETS F 4 - 3
(16 - 13)
04/10/19 21:30 TRBJ02E04      CLUB GIMNÀSTIC G - ELS CARQUINYOLIS D 5 - 1
(16 - 07)
Jornada 3 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
11/10/19 21:30 TRBJ03E01      CLUB GIMNÀSTIC G - CTT GANXETS C 0 - 6
(04 - 18)
11/10/19 20:30 TRBJ03E02      CTT GANXETS F - CTT LA SELVA D 3 - 4
(12 - 14)
11/10/19 21:30 TRBJ03E03      CLUB GIMNÀSTIC F - AEC REUS C 0 - 6
(04 - 18)
11/10/19 21:00 TRBJ03E04      ELS CARQUINYOLIS D - AEC REUS B 0 - 6
(01 - 18)
Jornada 4 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
18/10/19 21:30 TRBJ04E01      AEC REUS B - CTT GANXETS F 6 - 0
(18 - 05)
18/10/19 21:30 TRBJ04E02      AEC REUS C - CLUB GIMNÀSTIC G 5 - 1
(16 - 09)
18/10/19 21:00 TRBJ04E03      CTT LA SELVA D - CLUB GIMNÀSTIC F 5 - 1
(17 - 04)
18/10/19 20:30 TRBJ04E04      CTT GANXETS C - ELS CARQUINYOLIS D 6 - 0
(18 - 01)
Jornada 5 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
25/10/19 20:30 TRBJ05E01      CTT GANXETS C - AEC REUS C 6 - 0
(18 - 04)
25/10/19 21:30 TRBJ05E02      CLUB GIMNÀSTIC F - AEC REUS B 0 - 6
(00 - 18)
25/10/19 21:30 TRBJ05E03      CLUB GIMNÀSTIC G - CTT LA SELVA D 1 - 5
(07 - 16)
25/10/19 21:00 TRBJ05E04      ELS CARQUINYOLIS D - CTT GANXETS F 4 - 3
(16 - 14)
Jornada 6 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
08/11/19 20:30 TRBJ06E01      CTT GANXETS F - CLUB GIMNÀSTIC F 5 - 1
(17 - 07)
08/11/19 21:00 TRBJ06E02      CTT LA SELVA D - CTT GANXETS C 1 - 5
(09 - 16)
08/11/19 21:30 TRBJ06E03      AEC REUS B - CLUB GIMNÀSTIC G 6 - 0
(18 - 00)
08/11/19 21:00 TRBJ06E04      ELS CARQUINYOLIS D - AEC REUS C 1 - 5
(05 - 16)
Jornada 7 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
15/11/19 21:30 TRBJ07E01      AEC REUS C - CTT LA SELVA D 4 - 2
(12 - 06)
15/11/19 21:30 TRBJ07E02      CLUB GIMNÀSTIC G - CTT GANXETS F 1 - 5
(08 - 17)
15/11/19 20:30 TRBJ07E03      CTT GANXETS C - AEC REUS B 2 - 4
(09 - 13)
15/11/19 21:30 TRBJ07E04      CLUB GIMNÀSTIC F - ELS CARQUINYOLIS D 5 - 1
(17 - 07)
Jornada 8 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
22/11/19 21:30 TRBJ08E01      CLUB GIMNÀSTIC G - CLUB GIMNÀSTIC F 5 - 1
(17 - 07)
22/11/19 21:30 TRBJ08E02      AEC REUS C - AEC REUS B 0 - 6
(03 - 18)
22/11/19 20:30 TRBJ08E03      CTT GANXETS C - CTT GANXETS F 5 - 1
(15 - 03)
22/11/19 21:00 TRBJ08E04      CTT LA SELVA D - ELS CARQUINYOLIS D 5 - 1
(17 - 04)
Jornada 9 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
29/11/19 21:30 TRBJ09E01      AEC REUS B - CTT LA SELVA D 4 - 2
(14 - 08)
29/11/19 21:30 TRBJ09E02      CLUB GIMNÀSTIC F - CTT GANXETS C 0 - 6
(03 - 18)
29/11/19 20:30 TRBJ09E03      CTT GANXETS F - AEC REUS C 4 - 2
(13 - 12)
29/11/19 21:00 TRBJ09E04      ELS CARQUINYOLIS D - CLUB GIMNÀSTIC G 3 - 4
(14 - 16)
Jornada 10 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
13/12/19 20:30 TRBJ10E01      CTT GANXETS C - CLUB GIMNÀSTIC G 6 - 0
(18 - 02)
13/12/19 21:00 TRBJ10E02      CTT LA SELVA D - CTT GANXETS F 6 - 0
(18 - 01)
13/12/19 21:30 TRBJ10E03      AEC REUS C - CLUB GIMNÀSTIC F 6 - 0
(18 - 01)
13/12/19 21:30 TRBJ10E04      AEC REUS B - ELS CARQUINYOLIS D 6 - 0
(18 - 01)
Jornada 11 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
20/12/19 20:30 TRBJ11E01      CTT GANXETS F - AEC REUS B 1 - 5
(05 - 17)
20/12/19 21:30 TRBJ11E02      CLUB GIMNÀSTIC G - AEC REUS C 1 - 5
(05 - 16)
20/12/19 21:30 TRBJ11E03      CLUB GIMNÀSTIC F - CTT LA SELVA D 1 - 5
(04 - 17)
20/12/19 21:00 TRBJ11E04      ELS CARQUINYOLIS D - CTT GANXETS C 0 - 6
(03 - 18)
Jornada 12 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
10/01/20 21:30 TRBJ12E01      AEC REUS C - CTT GANXETS C 0 - 6
(04 - 18)
10/01/20 21:30 TRBJ12E02      AEC REUS B - CLUB GIMNÀSTIC F 6 - 0
(18 - 00)
10/01/20 21:00 TRBJ12E03      CTT LA SELVA D - CLUB GIMNÀSTIC G 5 - 1
(17 - 04)
10/01/20 20:30 TRBJ12E04      CTT GANXETS F - ELS CARQUINYOLIS D 4 - 2
(12 - 07)
Jornada 13 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
17/01/20 21:30 TRBJ13E01      CLUB GIMNÀSTIC F - CTT GANXETS F 3 - 4
(11 - 15)
17/01/20 20:30 TRBJ13E02      CTT GANXETS C - CTT LA SELVA D 4 - 2
(15 - 06)
17/01/20 21:30 TRBJ13E03      CLUB GIMNÀSTIC G - AEC REUS B 0 - 6
(00 - 18)
17/01/20 21:30 TRBJ13E04      AEC REUS C - ELS CARQUINYOLIS D 5 - 1
(17 - 04)
Jornada 14 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
24/01/20 21:00 TRBJ14E01      CTT LA SELVA D - AEC REUS C 4 - 2
(12 - 10)
24/01/20 20:30 TRBJ14E02      CTT GANXETS F - CLUB GIMNÀSTIC G 4 - 2
(14 - 07)
24/01/20 21:30 TRBJ14E03      AEC REUS B - CTT GANXETS C 4 - 2
(15 - 09)
24/01/20 21:00 TRBJ14E04      ELS CARQUINYOLIS D - CLUB GIMNÀSTIC F 6 - 0
(18 - 04)

Classificació

EQUIP Partits disputats Partits guanyats Partits perduts Partits WO Punts guanyats Punts perduts PUNTS
1.- AEC REUS B 14 14 0 0 75 9 28
2.- CTT GANXETS C 14 12 2 0 71 13 24
3.- CTT LA SELVA D 14 9 5 0 51 34 18
4.- AEC REUS C 14 8 6 0 45 40 16
5.- CTT GANXETS F 14 6 8 0 38 50 12
6.- CLUB GIMNÀSTIC G 14 4 10 0 25 61 8
7.- ELS CARQUINYOLIS D 14 2 12 0 22 64 4
8.- CLUB GIMNÀSTIC F 14 1 13 0 15 71 2
CLASSIFICACIÓ FINAL APLICANT NORMATIVA DE DESEMPATS.
SISTEMA DE JOC: SWAYTHLING REDUÏT, AMB EL DOBLE AL FINAL.
SEMPRE ES JUGUEN ELS 6 PARTITS INDIVIDUALS, EL DOBLE NOMÉS SI S'ARRIBA AL 3-3.