Resultats TERCERA B - 2018/2019

Representació Territorial de Tarragona de la Federació Catalana de Tennis de Taula
Jornada 1 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
28/09/18 20:30 TRBJ01E01      CTT GANXETS F - LIRA MANFRED C 4 - 2
(14 - 10)
28/09/18 21:30 TRBJ01E02      AEC REUS B - ELS CARQUINYOLIS C 5 - 1
(15 - 09)
29/09/18 11:00 TRBJ01E03      CJ ULLDECONA C - CTT GANXETS D 4 - 3
(18 - 12)
28/09/18 21:00 TRBJ01E04      CLUB GIMNÀSTIC E - CTT MORA D'EBRE B 4 - 2
(12 - 07)
Jornada 2 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
05/10/18 20:30 TRBJ02E01      LIRA MANFRED C - AEC REUS B 6 - 0
(18 - 04)
05/10/18 20:30 TRBJ02E02      CTT GANXETS D - CTT GANXETS F 2 - 4
(09 - 12)
05/10/18 21:00 TRBJ02E03      ELS CARQUINYOLIS C - CLUB GIMNÀSTIC E 1 - 5
(03 - 15)
05/10/18 20:30 TRBJ02E04      CTT MORA D'EBRE B - CJ ULLDECONA C 3 - 4
(12 - 14)
Jornada 3 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
19/10/18 21:30 TRBJ03E01      AEC REUS B - CTT GANXETS D 6 - 0
(18 - 04)
19/10/18 21:00 TRBJ03E02      CLUB GIMNÀSTIC E - LIRA MANFRED C 3 - 4
(10 - 15)
19/10/18 20:30 TRBJ03E03      CTT GANXETS F - CJ ULLDECONA C 1 - 5
(07 - 17)
19/10/18 21:00 TRBJ03E04      ELS CARQUINYOLIS C - CTT MORA D'EBRE B 0 - 6
(02 - 18)
Jornada 4 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
26/10/18 20:30 TRBJ04E01      CTT GANXETS D - CLUB GIMNÀSTIC E 1 - 5
(05 - 15)
27/10/18 11:00 TRBJ04E02      CJ ULLDECONA C - AEC REUS B 2 - 4
(11 - 16)
26/10/18 20:30 TRBJ04E03      LIRA MANFRED C - ELS CARQUINYOLIS C 4 - 2
(12 - 09)
26/10/18 20:30 TRBJ04E04      CTT MORA D'EBRE B - CTT GANXETS F 4 - 3
(13 - 14)
Jornada 5 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
09/11/18 21:00 TRBJ05E01      CLUB GIMNÀSTIC E - CJ ULLDECONA C 4 - 2
(16 - 09)
09/11/18 21:00 TRBJ05E02      ELS CARQUINYOLIS C - CTT GANXETS D 4 - 3
(15 - 13)
09/11/18 21:30 TRBJ05E03      AEC REUS B - CTT GANXETS F 4 - 3
(14 - 14)
09/11/18 20:30 TRBJ05E04      LIRA MANFRED C - CTT MORA D'EBRE B 4 - 3
(15 - 13)
Jornada 6 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
17/11/18 11:00 TRBJ06E01      CJ ULLDECONA C - ELS CARQUINYOLIS C 5 - 1
(15 - 09)
16/11/18 20:30 TRBJ06E02      CTT GANXETS F - CLUB GIMNÀSTIC E 4 - 2
(12 - 10)
16/11/18 20:30 TRBJ06E03      CTT GANXETS D - LIRA MANFRED C 0 - 6
(06 - 18)
16/11/18 21:30 TRBJ06E04      AEC REUS B - CTT MORA D'EBRE B 2 - 4
(10 - 12)
Jornada 7 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
23/11/18 21:00 TRBJ07E01      ELS CARQUINYOLIS C - CTT GANXETS F 0 - 6
(03 - 18)
23/11/18 20:30 TRBJ07E02      LIRA MANFRED C - CJ ULLDECONA C 4 - 2
(15 - 07)
23/11/18 21:00 TRBJ07E03      CLUB GIMNÀSTIC E - AEC REUS B 4 - 3
(14 - 13)
23/11/18 20:30 TRBJ07E04      CTT MORA D'EBRE B - CTT GANXETS D 5 - 1
(15 - 08)
Jornada 8 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
30/11/18 20:30 TRBJ08E01      LIRA MANFRED C - CTT GANXETS F 4 - 2
(15 - 08)
30/11/18 21:00 TRBJ08E02      ELS CARQUINYOLIS C - AEC REUS B 0 - 6
(04 - 18)
30/11/18 20:30 TRBJ08E03      CTT GANXETS D - CJ ULLDECONA C 1 - 5
(08 - 17)
30/11/18 20:30 TRBJ08E04      CTT MORA D'EBRE B - CLUB GIMNÀSTIC E 2 - 4
(07 - 14)
Jornada 9 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
14/12/18 21:30 TRBJ09E01      AEC REUS B - LIRA MANFRED C 0 - 6
(06 - 18)
14/12/18 20:30 TRBJ09E02      CTT GANXETS F - CTT GANXETS D 6 - 0
(18 - 04)
14/12/18 21:00 TRBJ09E03      CLUB GIMNÀSTIC E - ELS CARQUINYOLIS C 6 - 0
(18 - 02)
15/12/18 11:00 TRBJ09E04      CJ ULLDECONA C - CTT MORA D'EBRE B 1 - 5
(08 - 15)
Jornada 10 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
21/12/18 20:30 TRBJ10E01      CTT GANXETS D - AEC REUS B 0 - 0
(00 - 00)
21/12/18 20:30 TRBJ10E02      LIRA MANFRED C - CLUB GIMNÀSTIC E 0 - 0
(00 - 00)
22/12/18 11:00 TRBJ10E03      CJ ULLDECONA C - CTT GANXETS F 0 - 0
(00 - 00)
21/12/18 20:30 TRBJ10E04      CTT MORA D'EBRE B - ELS CARQUINYOLIS C 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 11 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
11/01/19 21:00 TRBJ11E01      CLUB GIMNÀSTIC E - CTT GANXETS D 0 - 0
(00 - 00)
11/01/19 21:30 TRBJ11E02      AEC REUS B - CJ ULLDECONA C 0 - 0
(00 - 00)
11/01/19 21:00 TRBJ11E03      ELS CARQUINYOLIS C - LIRA MANFRED C 0 - 0
(00 - 00)
11/01/19 20:30 TRBJ11E04      CTT GANXETS F - CTT MORA D'EBRE B 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 12 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
19/01/19 11:00 TRBJ12E01      CJ ULLDECONA C - CLUB GIMNÀSTIC E 0 - 0
(00 - 00)
18/01/19 20:30 TRBJ12E02      CTT GANXETS D - ELS CARQUINYOLIS C 0 - 0
(00 - 00)
18/01/19 20:30 TRBJ12E03      CTT GANXETS F - AEC REUS B 0 - 0
(00 - 00)
18/01/19 20:30 TRBJ12E04      CTT MORA D'EBRE B - LIRA MANFRED C 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 13 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
25/01/19 21:00 TRBJ13E01      ELS CARQUINYOLIS C - CJ ULLDECONA C 0 - 0
(00 - 00)
25/01/19 21:00 TRBJ13E02      CLUB GIMNÀSTIC E - CTT GANXETS F 0 - 0
(00 - 00)
25/01/19 20:30 TRBJ13E03      LIRA MANFRED C - CTT GANXETS D 0 - 0
(00 - 00)
25/01/19 20:30 TRBJ13E04      CTT MORA D'EBRE B - AEC REUS B 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 14 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
01/02/19 20:30 TRBJ14E01      CTT GANXETS F - ELS CARQUINYOLIS C 0 - 0
(00 - 00)
02/02/19 11:00 TRBJ14E02      CJ ULLDECONA C - LIRA MANFRED C 0 - 0
(00 - 00)
01/02/19 21:30 TRBJ14E03      AEC REUS B - CLUB GIMNÀSTIC E 0 - 0
(00 - 00)
01/02/19 20:30 TRBJ14E04      CTT GANXETS D - CTT MORA D'EBRE B 0 - 0
(00 - 00)

Classificació

EQUIP Partits disputats Partits guanyats Partits perduts Punts guanyats Punts perduts
1.- LIRA MANFRED C 9 8 1 40 16
2.- CLUB GIMNÀSTIC E 9 7 2 37 19
3.- CTT MORA D'EBRE B 9 5 4 34 23
4.- CTT GANXETS F 9 5 4 33 23
5.- AEC REUS B 9 5 4 30 26
6.- CJ ULLDECONA C 9 5 4 30 26
7.- ELS CARQUINYOLIS C 9 1 8 9 46
8.- CTT GANXETS D 9 0 9 11 45
CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL SENSE APLICAR NORMATIVA DE DESEMPATS.
SISTEMA DE JOC: SWAYTHLING REDUÏT, AMB EL DOBLE AL FINAL.
SEMPRE ES JUGUEN ELS 6 PARTITS INDIVIDUALS, EL DOBLE NOMÉS SI S'ARRIVA AL 3-3.