Resultats TERCERA B - 2018/2019

Representació Territorial de Tarragona de la Federació Catalana de Tennis de Taula
Jornada 1 Equip Local Resultat Equip Visitant
28/09/18
20:30
CTT GANXETS F
4 - 2
(14 - 10)
LIRA MANFRED C
28/09/18
21:30
AEC REUS B
5 - 1
(15 - 09)
ELS CARQUINYOLIS C
29/09/18
11:00
CJ ULLDECONA C
4 - 3
(18 - 12)
CTT GANXETS D
28/09/18
21:00
CLUB GIMNÀSTIC E
4 - 2
(12 - 07)
CTT MORA D'EBRE B
Jornada 2 Equip Local Resultat Equip Visitant
05/10/18
20:30
LIRA MANFRED C
6 - 0
(18 - 04)
AEC REUS B
05/10/18
20:30
CTT GANXETS D
2 - 4
(09 - 12)
CTT GANXETS F
05/10/18
21:00
ELS CARQUINYOLIS C
1 - 5
(03 - 15)
CLUB GIMNÀSTIC E
05/10/18
20:30
CTT MORA D'EBRE B
3 - 4
(12 - 14)
CJ ULLDECONA C
Jornada 3 Equip Local Resultat Equip Visitant
19/10/18
21:30
AEC REUS B
6 - 0
(18 - 04)
CTT GANXETS D
19/10/18
21:00
CLUB GIMNÀSTIC E
3 - 4
(10 - 15)
LIRA MANFRED C
19/10/18
20:30
CTT GANXETS F
1 - 5
(07 - 17)
CJ ULLDECONA C
19/10/18
21:00
ELS CARQUINYOLIS C
0 - 6
(02 - 18)
CTT MORA D'EBRE B
Jornada 4 Equip Local Resultat Equip Visitant
26/10/18
20:30
CTT GANXETS D
1 - 5
(05 - 15)
CLUB GIMNÀSTIC E
27/10/18
11:00
CJ ULLDECONA C
2 - 4
(11 - 16)
AEC REUS B
26/10/18
20:30
LIRA MANFRED C
4 - 2
(12 - 09)
ELS CARQUINYOLIS C
26/10/18
20:30
CTT MORA D'EBRE B
4 - 3
(13 - 14)
CTT GANXETS F
Jornada 5 Equip Local Resultat Equip Visitant
09/11/18
21:00
CLUB GIMNÀSTIC E
4 - 2
(16 - 09)
CJ ULLDECONA C
09/11/18
21:00
ELS CARQUINYOLIS C
4 - 3
(15 - 13)
CTT GANXETS D
09/11/18
21:30
AEC REUS B
4 - 3
(14 - 14)
CTT GANXETS F
09/11/18
20:30
LIRA MANFRED C
4 - 3
(15 - 13)
CTT MORA D'EBRE B
Jornada 6 Equip Local Resultat Equip Visitant
17/11/18
11:00
CJ ULLDECONA C
5 - 1
(15 - 09)
ELS CARQUINYOLIS C
16/11/18
20:30
CTT GANXETS F
4 - 2
(12 - 10)
CLUB GIMNÀSTIC E
16/11/18
20:30
CTT GANXETS D
0 - 6
(06 - 18)
LIRA MANFRED C
16/11/18
21:30
AEC REUS B
2 - 4
(10 - 12)
CTT MORA D'EBRE B
Jornada 7 Equip Local Resultat Equip Visitant
23/11/18
21:00
ELS CARQUINYOLIS C
0 - 6
(03 - 18)
CTT GANXETS F
23/11/18
20:30
LIRA MANFRED C
4 - 2
(15 - 07)
CJ ULLDECONA C
23/11/18
21:00
CLUB GIMNÀSTIC E
4 - 3
(14 - 13)
AEC REUS B
23/11/18
20:30
CTT MORA D'EBRE B
5 - 1
(15 - 08)
CTT GANXETS D
Jornada 8 Equip Local Resultat Equip Visitant
30/11/18
20:30
LIRA MANFRED C
4 - 2
(15 - 08)
CTT GANXETS F
30/11/18
21:00
ELS CARQUINYOLIS C
0 - 6
(04 - 18)
AEC REUS B
30/11/18
20:30
CTT GANXETS D
1 - 5
(08 - 17)
CJ ULLDECONA C
30/11/18
20:30
CTT MORA D'EBRE B
2 - 4
(07 - 14)
CLUB GIMNÀSTIC E
Jornada 9 Equip Local Resultat Equip Visitant
14/12/18
21:30
AEC REUS B
0 - 6
(06 - 18)
LIRA MANFRED C
14/12/18
20:30
CTT GANXETS F
6 - 0
(18 - 04)
CTT GANXETS D
14/12/18
21:00
CLUB GIMNÀSTIC E
6 - 0
(18 - 02)
ELS CARQUINYOLIS C
15/12/18
11:00
CJ ULLDECONA C
1 - 5
(08 - 15)
CTT MORA D'EBRE B
Jornada 10 Equip Local Resultat Equip Visitant
21/12/18
20:30
CTT GANXETS D
2 - 4
(07 - 14)
AEC REUS B
21/12/18
20:30
LIRA MANFRED C
2 - 4
(10 - 12)
CLUB GIMNÀSTIC E
22/12/18
11:00
CJ ULLDECONA C
1 - 5
(07 - 15)
CTT GANXETS F
21/12/18
20:30
CTT MORA D'EBRE B
6 - 0
(18 - 03)
ELS CARQUINYOLIS C
Jornada 11 Equip Local Resultat Equip Visitant
11/01/19
21:00
CLUB GIMNÀSTIC E
4 - 3
(12 - 09)
CTT GANXETS D
11/01/19
21:30
AEC REUS B
0 - 6
(05 - 18)
CJ ULLDECONA C
11/01/19
21:00
ELS CARQUINYOLIS C
0 - 6
(03 - 18)
LIRA MANFRED C
11/01/19
20:30
CTT GANXETS F
5 - 1
(15 - 05)
CTT MORA D'EBRE B
Jornada 12 Equip Local Resultat Equip Visitant
19/01/19
11:00
CJ ULLDECONA C
2 - 4
(07 - 15)
CLUB GIMNÀSTIC E
18/01/19
20:30
CTT GANXETS D
4 - 3
(16 - 11)
ELS CARQUINYOLIS C
18/01/19
20:30
CTT GANXETS F
4 - 3
(12 - 13)
AEC REUS B
18/01/19
20:30
CTT MORA D'EBRE B
2 - 4
(08 - 13)
LIRA MANFRED C
Jornada 13 Equip Local Resultat Equip Visitant
25/01/19
21:00
ELS CARQUINYOLIS C
0 - 6
(06 - 18)
CJ ULLDECONA C
25/01/19
21:00
CLUB GIMNÀSTIC E
4 - 2
(12 - 07)
CTT GANXETS F
25/01/19
20:30
LIRA MANFRED C
4 - 2
(15 - 06)
CTT GANXETS D
25/01/19
20:30
CTT MORA D'EBRE B
4 - 2
(16 - 09)
AEC REUS B
Jornada 14 Equip Local Resultat Equip Visitant
01/02/19
20:30
CTT GANXETS F
6 - 0
(18 - 02)
ELS CARQUINYOLIS C
02/02/19
11:00
CJ ULLDECONA C
2 - 4
(07 - 16)
LIRA MANFRED C
01/02/19
21:30
AEC REUS B
3 - 4
(11 - 14)
CLUB GIMNÀSTIC E
01/02/19
20:30
CTT GANXETS D
0 - 6
(04 - 18)
CTT MORA D'EBRE B

Classificació

EQUIP PD PG PE PP WO PF PC PUNTS
1.- CLUB GIMNÀSTIC E 14 12 0 2 0 57 31 24
2.- LIRA MANFRED C 14 12 0 2 0 60 26 24
3.- CTT GANXETS F 14 9 0 5 0 55 32 18
4.- CTT MORA D'EBRE B 14 8 0 6 0 53 34 16
5.- CJ ULLDECONA C 14 7 0 7 0 47 39 14
6.- AEC REUS B 14 6 0 8 0 42 46 12
7.- CTT GANXETS D 14 1 0 13 0 22 66 2
8.- ELS CARQUINYOLIS C 14 1 0 13 0 12 74 2
CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL SENSE APLICAR NORMATIVA DE DESEMPATS.
SISTEMA DE JOC: SWAYTHLING REDUÏT, AMB EL DOBLE AL FINAL.
SEMPRE ES JUGUEN ELS 6 PARTITS INDIVIDUALS, EL DOBLE NOMÉS SI S'ARRIBA AL 3-3.