Resultats TERCERA A - 2021/2022

Representació Territorial de Tarragona de la Federació Catalana de Tennis de Taula
Jornada 1 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
15/10/21 20:30 TRAJ01E01      CTT GANXETS D - CTT CAMBRILS B 4 - 3
(15 - 10)
16/10/21 11:00 TRAJ01E02      CJ ULLDECONA C - REUS DEPORTIU B 1 - 5
(08 - 16)
15/10/21 20:30 TRAJ01E03      CTT LIRA VENDRELLENCA D - CLUB GIMNÀSTIC F 4 - 2
(14 - 08)
15/10/21 20:30 TRAJ01E04      AEC REUS D - CTT MORA D'EBRE B 4 - 3
(13 - 09)
Jornada 2 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
22/10/21 20:30 TRAJ02E01      REUS DEPORTIU B - CTT GANXETS D 2 - 4
(11 - 13)
23/10/21 11:00 TRAJ02E02      CTT CAMBRILS B - AEC REUS D 2 - 4
(08 - 13)
22/10/21 20:30 TRAJ02E03      CTT MORA D'EBRE B - CTT LIRA VENDRELLENCA D 5 - 1
(15 - 05)
22/10/21 21:00 TRAJ02E04      CLUB GIMNÀSTIC F - CJ ULLDECONA C 4 - 2
(14 - 09)
Jornada 3 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
05/11/21 20:30 TRAJ03E01      AEC REUS D - REUS DEPORTIU B 1 - 5
(06 - 17)
05/11/21 20:30 TRAJ03E02      CTT GANXETS D - CLUB GIMNÀSTIC F 6 - 0
(18 - 01)
05/11/21 20:30 TRAJ03E03      CTT LIRA VENDRELLENCA D - CJ ULLDECONA C 3 - 4
(14 - 14)
05/11/21 20:30 TRAJ03E04      CTT MORA D'EBRE B - CTT CAMBRILS B 5 - 1
(16 - 04)
Jornada 4 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/21 21:00 TRAJ04E01      CLUB GIMNÀSTIC F - AEC REUS D 4 - 2
(12 - 07)
12/11/21 20:30 TRAJ04E02      REUS DEPORTIU B - CTT MORA D'EBRE B 4 - 3
(14 - 11)
13/11/21 11:00 TRAJ04E03      CTT CAMBRILS B - CTT LIRA VENDRELLENCA D 6 - 0
(18 - 06)
13/11/21 11:00 TRAJ04E04      CJ ULLDECONA C - CTT GANXETS D 1 - 5
(07 - 16)
Jornada 5 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/21 20:30 TRAJ05E01      CTT MORA D'EBRE B - CLUB GIMNÀSTIC F 2 - 4
(11 - 13)
19/11/21 20:30 TRAJ05E02      AEC REUS D - CJ ULLDECONA C 4 - 2
(12 - 08)
19/11/21 20:30 TRAJ05E03      CTT LIRA VENDRELLENCA D - CTT GANXETS D 2 - 4
(08 - 13)
20/11/21 11:00 TRAJ05E04      CTT CAMBRILS B - REUS DEPORTIU B 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 6 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
27/11/21 11:00 TRAJ06E01      CJ ULLDECONA C - CTT MORA D'EBRE B 4 - 2
(13 - 08)
26/11/21 21:00 TRAJ06E02      CLUB GIMNÀSTIC F - CTT CAMBRILS B 5 - 1
(16 - 09)
26/11/21 20:30 TRAJ06E03      CTT LIRA VENDRELLENCA D - REUS DEPORTIU B 1 - 5
(06 - 17)
26/11/21 20:30 TRAJ06E04      CTT GANXETS D - AEC REUS D 4 - 2
(14 - 10)
Jornada 7 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
11/12/21 11:00 TRAJ07E01      CTT CAMBRILS B - CJ ULLDECONA C 0 - 0
(00 - 00)
10/12/21 20:30 TRAJ07E02      CTT MORA D'EBRE B - CTT GANXETS D 0 - 0
(00 - 00)
10/12/21 20:30 TRAJ07E03      AEC REUS D - CTT LIRA VENDRELLENCA D 0 - 0
(00 - 00)
10/12/21 20:30 TRAJ07E04      REUS DEPORTIU B - CLUB GIMNÀSTIC F 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 8 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
08/01/22 11:00 TRAJ08E01      CTT CAMBRILS B - CTT GANXETS D 0 - 0
(00 - 00)
07/01/22 20:30 TRAJ08E02      REUS DEPORTIU B - CJ ULLDECONA C 0 - 0
(00 - 00)
07/01/22 21:00 TRAJ08E03      CLUB GIMNÀSTIC F - CTT LIRA VENDRELLENCA D 0 - 0
(00 - 00)
07/01/22 20:30 TRAJ08E04      CTT MORA D'EBRE B - AEC REUS D 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 9 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/22 20:30 TRAJ09E01      CTT GANXETS D - REUS DEPORTIU B 0 - 0
(00 - 00)
14/01/22 20:30 TRAJ09E02      AEC REUS D - CTT CAMBRILS B 0 - 0
(00 - 00)
14/01/22 20:30 TRAJ09E03      CTT LIRA VENDRELLENCA D - CTT MORA D'EBRE B 0 - 0
(00 - 00)
15/01/22 11:00 TRAJ09E04      CJ ULLDECONA C - CLUB GIMNÀSTIC F 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 10 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
28/01/22 20:30 TRAJ10E01      REUS DEPORTIU B - AEC REUS D 0 - 0
(00 - 00)
28/01/22 21:00 TRAJ10E02      CLUB GIMNÀSTIC F - CTT GANXETS D 0 - 0
(00 - 00)
29/01/22 11:00 TRAJ10E03      CJ ULLDECONA C - CTT LIRA VENDRELLENCA D 0 - 0
(00 - 00)
29/01/22 11:00 TRAJ10E04      CTT CAMBRILS B - CTT MORA D'EBRE B 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 11 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
04/02/22 20:30 TRAJ11E01      AEC REUS D - CLUB GIMNÀSTIC F 0 - 0
(00 - 00)
04/02/22 20:30 TRAJ11E02      CTT MORA D'EBRE B - REUS DEPORTIU B 0 - 0
(00 - 00)
04/02/22 20:30 TRAJ11E03      CTT LIRA VENDRELLENCA D - CTT CAMBRILS B 0 - 0
(00 - 00)
04/02/22 20:30 TRAJ11E04      CTT GANXETS D - CJ ULLDECONA C 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 12 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
11/02/22 21:00 TRAJ12E01      CLUB GIMNÀSTIC F - CTT MORA D'EBRE B 0 - 0
(00 - 00)
12/02/22 11:00 TRAJ12E02      CJ ULLDECONA C - AEC REUS D 0 - 0
(00 - 00)
11/02/22 20:30 TRAJ12E03      CTT GANXETS D - CTT LIRA VENDRELLENCA D 0 - 0
(00 - 00)
11/02/22 20:30 TRAJ12E04      REUS DEPORTIU B - CTT CAMBRILS B 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 13 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
25/02/22 20:30 TRAJ13E01      CTT MORA D'EBRE B - CJ ULLDECONA C 0 - 0
(00 - 00)
26/02/22 11:00 TRAJ13E02      CTT CAMBRILS B - CLUB GIMNÀSTIC F 0 - 0
(00 - 00)
25/02/22 20:30 TRAJ13E03      REUS DEPORTIU B - CTT LIRA VENDRELLENCA D 0 - 0
(00 - 00)
25/02/22 20:30 TRAJ13E04      AEC REUS D - CTT GANXETS D 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 14 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
19/03/22 11:00 TRAJ14E01      CJ ULLDECONA C - CTT CAMBRILS B 0 - 0
(00 - 00)
18/03/22 20:30 TRAJ14E02      CTT GANXETS D - CTT MORA D'EBRE B 0 - 0
(00 - 00)
18/03/22 20:30 TRAJ14E03      CTT LIRA VENDRELLENCA D - AEC REUS D 0 - 0
(00 - 00)
18/03/22 21:00 TRAJ14E04      CLUB GIMNÀSTIC F - REUS DEPORTIU B 0 - 0
(00 - 00)

Classificació

EQUIP Partits disputats Partits guanyats Partits empatats Partits perduts Partits WO Punts guanyats Punts perduts PUNTS
1.- CTT GANXETS D 6 6 0 0 0 27 10 12
2.- REUS DEPORTIU B 5 4 0 1 0 21 10 8
3.- CLUB GIMNÀSTIC F 6 4 0 2 0 19 17 8
4.- AEC REUS D 6 3 0 3 0 17 20 6
5.- CTT MORA D'EBRE B 6 2 0 4 0 20 18 4
6.- CJ ULLDECONA C 6 2 0 4 0 14 23 4
7.- CTT CAMBRILS B 5 1 0 4 0 13 18 2
8.- CTT LIRA VENDRELLENCA D 6 1 0 5 0 11 26 2
CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL SENSE APLICAR NORMATIVA DE DESEMPATS.
SISTEMA DE JOC: SWAYTHLING REDUÏT, AMB EL DOBLE AL FINAL.
SEMPRE ES JUGUEN ELS 6 PARTITS INDIVIDUALS, EL DOBLE NOMÉS SI S'ARRIBA AL 3-3.