Resultats TERCERA A - 2018/2019

Representació Territorial de Tarragona de la Federació Catalana de Tennis de Taula
Jornada 1 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
28/09/18 21:00 TRAJ01E01      CTT LA SELVA E - AEC REUS C 6 - 0
(18 - 00)
28/09/18 20:30 TRAJ01E02      CETT ELS METS - CTT GANXETS C 4 - 3
(12 - 12)
28/09/18 20:30 TRAJ01E03      CTT MORA D'EBRE C - CTT TORTOSA D 0 - 6
(02 - 18)
28/09/18 20:30 TRAJ01E04      CTT GANXETS E - CTT MORA D'EBRE 2 - 4
(08 - 12)
Jornada 2 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
05/10/18 20:30 TRAJ02E01      CTT GANXETS C - CTT GANXETS E 3 - 4
(11 - 12)
05/10/18 21:30 TRAJ02E02      AEC REUS C - CETT ELS METS 2 - 4
(07 - 12)
05/10/18 20:30 TRAJ02E03      CTT MORA D'EBRE - CTT MORA D'EBRE C 6 - 0
(18 - 00)
05/10/18 21:00 TRAJ02E04      CTT TORTOSA D - CTT LA SELVA E 1 - 5
(06 - 15)
Jornada 3 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
19/10/18 20:30 TRAJ03E01      CETT ELS METS - CTT TORTOSA D 2 - 4
(06 - 12)
19/10/18 20:30 TRAJ03E02      CTT GANXETS E - AEC REUS C 2 - 4
(07 - 14)
19/10/18 20:30 TRAJ03E03      CTT MORA D'EBRE C - CTT LA SELVA E 0 - 6
(00 - 18)
19/10/18 20:30 TRAJ03E04      CTT MORA D'EBRE - CTT GANXETS C 6 - 0
(18 - 00)
Jornada 4 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
26/10/18 21:30 TRAJ04E01      AEC REUS C - CTT MORA D'EBRE 0 - 6
(00 - 18)
26/10/18 21:00 TRAJ04E02      CTT TORTOSA D - CTT GANXETS E 4 - 2
(16 - 08)
26/10/18 20:30 TRAJ04E03      CTT GANXETS C - CTT MORA D'EBRE C 6 - 0
(18 - 00)
26/10/18 21:00 TRAJ04E04      CTT LA SELVA E - CETT ELS METS 3 - 4
(14 - 14)
Jornada 5 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
09/11/18 20:30 TRAJ05E01      CTT GANXETS E - CTT LA SELVA E 2 - 4
(11 - 13)
09/11/18 20:30 TRAJ05E02      CTT MORA D'EBRE - CTT TORTOSA D 5 - 1
(15 - 10)
09/11/18 20:30 TRAJ05E03      CTT MORA D'EBRE C - CETT ELS METS 3 - 4
(09 - 14)
09/11/18 20:30 TRAJ05E04      CTT GANXETS C - AEC REUS C 4 - 2
(14 - 09)
Jornada 6 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
16/11/18 21:00 TRAJ06E01      CTT TORTOSA D - CTT GANXETS C 5 - 1
(17 - 06)
16/11/18 21:00 TRAJ06E02      CTT LA SELVA E - CTT MORA D'EBRE 3 - 4
(13 - 18)
16/11/18 20:30 TRAJ06E03      CTT MORA D'EBRE C - AEC REUS C 0 - 6
(01 - 18)
16/11/18 20:30 TRAJ06E04      CETT ELS METS - CTT GANXETS E 5 - 1
(15 - 05)
Jornada 7 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
23/11/18 20:30 TRAJ07E01      CTT MORA D'EBRE - CETT ELS METS 4 - 2
(14 - 09)
23/11/18 20:30 TRAJ07E02      CTT GANXETS C - CTT LA SELVA E 4 - 2
(12 - 08)
23/11/18 20:30 TRAJ07E03      CTT GANXETS E - CTT MORA D'EBRE C 4 - 2
(13 - 07)
23/11/18 21:30 TRAJ07E04      AEC REUS C - CTT TORTOSA D 0 - 6
(01 - 18)
Jornada 8 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
30/11/18 21:30 TRAJ08E01      AEC REUS C - CTT LA SELVA E 4 - 3
(15 - 14)
30/11/18 20:30 TRAJ08E02      CTT GANXETS C - CETT ELS METS 4 - 2
(14 - 10)
30/11/18 21:00 TRAJ08E03      CTT TORTOSA D - CTT MORA D'EBRE C 5 - 1
(17 - 04)
30/11/18 20:30 TRAJ08E04      CTT MORA D'EBRE - CTT GANXETS E 4 - 2
(16 - 06)
Jornada 9 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
14/12/18 20:30 TRAJ09E01      CTT GANXETS E - CTT GANXETS C 0 - 6
(02 - 18)
14/12/18 20:30 TRAJ09E02      CETT ELS METS - AEC REUS C 6 - 0
(18 - 04)
14/12/18 20:30 TRAJ09E03      CTT MORA D'EBRE C - CTT MORA D'EBRE 0 - 6
(01 - 18)
14/12/18 21:00 TRAJ09E04      CTT LA SELVA E - CTT TORTOSA D 4 - 3
(13 - 15)
Jornada 10 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
21/12/18 21:00 TRAJ10E01      CTT TORTOSA D - CETT ELS METS 2 - 4
(09 - 12)
21/12/18 21:30 TRAJ10E02      AEC REUS C - CTT GANXETS E 3 - 4
(10 - 12)
21/12/18 21:00 TRAJ10E03      CTT LA SELVA E - CTT MORA D'EBRE C 4 - 2
(15 - 06)
21/12/18 20:30 TRAJ10E04      CTT GANXETS C - CTT MORA D'EBRE 0 - 6
(03 - 18)
Jornada 11 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
11/01/19 20:30 TRAJ11E01      CTT MORA D'EBRE - AEC REUS C 6 - 0
(18 - 00)
11/01/19 20:30 TRAJ11E02      CTT GANXETS E - CTT TORTOSA D 2 - 4
(08 - 15)
11/01/19 20:30 TRAJ11E03      CTT MORA D'EBRE C - CTT GANXETS C 2 - 4
(10 - 13)
11/01/19 20:30 TRAJ11E04      CETT ELS METS - CTT LA SELVA E 4 - 3
(13 - 11)
Jornada 12 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
18/01/19 21:00 TRAJ12E01      CTT LA SELVA E - CTT GANXETS E 3 - 4
(11 - 12)
18/01/19 21:00 TRAJ12E02      CTT TORTOSA D - CTT MORA D'EBRE 1 - 5
(08 - 17)
18/01/19 20:30 TRAJ12E03      CETT ELS METS - CTT MORA D'EBRE C 6 - 0
(18 - 01)
18/01/19 21:30 TRAJ12E04      AEC REUS C - CTT GANXETS C 4 - 3
(15 - 11)
Jornada 13 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
25/01/19 20:30 TRAJ13E01      CTT GANXETS C - CTT TORTOSA D 2 - 4
(06 - 15)
25/01/19 20:30 TRAJ13E02      CTT MORA D'EBRE - CTT LA SELVA E 5 - 1
(16 - 06)
25/01/19 21:30 TRAJ13E03      AEC REUS C - CTT MORA D'EBRE C 4 - 3
(14 - 10)
25/01/19 20:30 TRAJ13E04      CTT GANXETS E - CETT ELS METS 2 - 4
(06 - 12)
Jornada 14 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
01/02/19 20:30 TRAJ14E01      CETT ELS METS - CTT MORA D'EBRE 2 - 4
(11 - 13)
01/02/19 21:00 TRAJ14E02      CTT LA SELVA E - CTT GANXETS C 5 - 1
(16 - 06)
01/02/19 20:30 TRAJ14E03      CTT MORA D'EBRE C - CTT GANXETS E 2 - 4
(06 - 12)
01/02/19 21:00 TRAJ14E04      CTT TORTOSA D - AEC REUS C 4 - 2
(12 - 10)

Classificació

EQUIP Partits disputats Partits guanyats Partits perduts Punts guanyats Punts perduts
1.- CTT MORA D'EBRE 14 14 0 71 14
2.- CETT ELS METS 14 10 4 53 35
3.- CTT TORTOSA D 14 9 5 50 35
4.- CTT LA SELVA E 14 7 7 52 38
5.- CTT GANXETS C 14 6 8 41 46
6.- AEC REUS C 14 5 9 31 57
7.- CTT GANXETS E 14 5 9 35 52
8.- CTT MORA D'EBRE C 14 0 14 15 71
CLASSIFICACIÓ FINAL APLICANT NORMATIVA DE DESEMPATS.
SISTEMA DE JOC: SWAYTHLING REDUÏT, AMB EL DOBLE AL FINAL.
SEMPRE ES JUGUEN ELS 6 PARTITS INDIVIDUALS, EL DOBLE NOMÉS SI S'ARRIVA AL 3-3.