Resultats SEGONA - 2022/2023

Representació Territorial de Tarragona de la Federació Catalana de Tennis de Taula
Jornada 1 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/22 21:00 SGJ01E01      CLUB GIMNÀSTIC E - CLUB GIMNÀSTIC F 6 - 0
(18 - 03)
30/09/22 21:00 SGJ01E02      CTT TORTOSA E - AEC REUS D 3 - 4
(13 - 15)
30/09/22 20:30 SGJ01E03      CTT GANXETS C - CTT GANXETS D 1 - 5
(05 - 16)
30/09/22 20:30 SGJ01E04      CTT LA SELVA C - REUS DEPORTIU B 1 - 5
(05 - 17)
30/09/22 20:30 SGJ01E05      CTT LIRA VENDRELLENCA C - CTT ESPLUGA B 6 - 0
(18 - 04)
Jornada 2 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/22 20:30 SGJ02E01      REUS DEPORTIU B - CTT GANXETS C 3 - 4
(14 - 15)
14/10/22 21:00 SGJ02E02      AEC REUS D - CTT LIRA VENDRELLENCA C 2 - 4
(08 - 14)
14/10/22 20:30 SGJ02E03      CTT ESPLUGA B - CLUB GIMNÀSTIC E 4 - 3
(12 - 13)
14/10/22 21:00 SGJ02E04      CLUB GIMNÀSTIC F - CTT LA SELVA C 2 - 4
(08 - 14)
14/10/22 20:30 SGJ02E05      CTT GANXETS D - CTT TORTOSA E 5 - 1
(16 - 05)
Jornada 3 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/22 21:00 SGJ03E01      CLUB GIMNÀSTIC F - CTT ESPLUGA B 1 - 5
(05 - 16)
21/10/22 20:30 SGJ03E02      CTT LIRA VENDRELLENCA C - CTT GANXETS D 2 - 4
(11 - 14)
21/10/22 21:00 SGJ03E03      CTT TORTOSA E - REUS DEPORTIU B 3 - 4
(13 - 17)
21/10/22 20:30 SGJ03E04      CTT LA SELVA C - CTT GANXETS C 2 - 4
(09 - 13)
21/10/22 21:00 SGJ03E05      CLUB GIMNÀSTIC E - AEC REUS D 4 - 2
(12 - 08)
Jornada 4 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/22 20:30 SGJ04E01      CTT GANXETS C - CTT TORTOSA E 5 - 1
(16 - 08)
28/10/22 20:30 SGJ04E02      CTT GANXETS D - CLUB GIMNÀSTIC E 2 - 4
(09 - 13)
28/10/22 21:00 SGJ04E03      AEC REUS D - CLUB GIMNÀSTIC F 6 - 0
(18 - 04)
28/10/22 20:30 SGJ04E04      CTT ESPLUGA B - CTT LA SELVA C 4 - 3
(14 - 12)
28/10/22 20:30 SGJ04E05      REUS DEPORTIU B - CTT LIRA VENDRELLENCA C 2 - 4
(10 - 14)
Jornada 5 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/22 20:30 SGJ05E01      CTT ESPLUGA B - AEC REUS D 1 - 5
(11 - 17)
04/11/22 21:00 SGJ05E02      CLUB GIMNÀSTIC E - REUS DEPORTIU B 1 - 5
(09 - 16)
04/11/22 20:30 SGJ05E03      CTT LIRA VENDRELLENCA C - CTT GANXETS C 4 - 2
(16 - 10)
04/11/22 20:30 SGJ05E04      CTT LA SELVA C - CTT TORTOSA E 4 - 2
(12 - 08)
04/11/22 21:00 SGJ05E05      CLUB GIMNÀSTIC F - CTT GANXETS D 1 - 5
(04 - 15)
Jornada 6 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
18/11/22 21:00 SGJ06E01      CTT TORTOSA E - CTT LIRA VENDRELLENCA C 1 - 5
(05 - 16)
18/11/22 20:30 SGJ06E02      REUS DEPORTIU B - CLUB GIMNÀSTIC F 5 - 1
(16 - 07)
18/11/22 20:30 SGJ06E03      CTT GANXETS D - CTT ESPLUGA B 5 - 1
(15 - 09)
18/11/22 21:00 SGJ06E04      AEC REUS D - CTT LA SELVA C 4 - 3
(15 - 14)
18/11/22 20:30 SGJ06E05      CTT GANXETS C - CLUB GIMNÀSTIC E 4 - 2
(12 - 09)
Jornada 7 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/22 21:00 SGJ07E01      AEC REUS D - CTT GANXETS D 1 - 5
(09 - 15)
25/11/22 21:00 SGJ07E02      CLUB GIMNÀSTIC F - CTT GANXETS C 0 - 6
(03 - 18)
25/11/22 21:00 SGJ07E03      CLUB GIMNÀSTIC E - CTT TORTOSA E 6 - 0
(18 - 02)
25/11/22 20:30 SGJ07E04      CTT LA SELVA C - CTT LIRA VENDRELLENCA C 2 - 4
(08 - 13)
25/11/22 20:30 SGJ07E05      CTT ESPLUGA B - REUS DEPORTIU B 2 - 4
(09 - 15)
Jornada 8 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/22 20:30 SGJ08E01      CTT LIRA VENDRELLENCA C - CLUB GIMNÀSTIC E 5 - 1
(16 - 06)
02/12/22 20:30 SGJ08E02      CTT GANXETS C - CTT ESPLUGA B 4 - 2
(13 - 06)
02/12/22 20:30 SGJ08E03      REUS DEPORTIU B - AEC REUS D 2 - 4
(10 - 14)
02/12/22 20:30 SGJ08E04      CTT LA SELVA C - CTT GANXETS D 2 - 4
(10 - 15)
02/12/22 21:00 SGJ08E05      CTT TORTOSA E - CLUB GIMNÀSTIC F 4 - 3
(15 - 10)
Jornada 9 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/22 20:30 SGJ09E01      CTT GANXETS D - REUS DEPORTIU B 0 - 0
(00 - 00)
16/12/22 20:30 SGJ09E02      CTT ESPLUGA B - CTT TORTOSA E 0 - 0
(00 - 00)
16/12/22 21:00 SGJ09E03      CLUB GIMNÀSTIC F - CTT LIRA VENDRELLENCA C 0 - 0
(00 - 00)
16/12/22 21:00 SGJ09E04      CLUB GIMNÀSTIC E - CTT LA SELVA C 0 - 0
(00 - 00)
16/12/22 21:00 SGJ09E05      AEC REUS D - CTT GANXETS C 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 10 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/23 21:00 SGJ10E01      CLUB GIMNÀSTIC F - CLUB GIMNÀSTIC E 0 - 0
(00 - 00)
13/01/23 21:00 SGJ10E02      AEC REUS D - CTT TORTOSA E 0 - 0
(00 - 00)
13/01/23 20:30 SGJ10E03      CTT GANXETS D - CTT GANXETS C 0 - 0
(00 - 00)
13/01/23 20:30 SGJ10E04      REUS DEPORTIU B - CTT LA SELVA C 0 - 0
(00 - 00)
13/01/23 20:30 SGJ10E05      CTT ESPLUGA B - CTT LIRA VENDRELLENCA C 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 11 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/23 20:30 SGJ11E01      CTT GANXETS C - REUS DEPORTIU B 0 - 0
(00 - 00)
20/01/23 20:30 SGJ11E02      CTT LIRA VENDRELLENCA C - AEC REUS D 0 - 0
(00 - 00)
20/01/23 21:00 SGJ11E03      CLUB GIMNÀSTIC E - CTT ESPLUGA B 0 - 0
(00 - 00)
20/01/23 20:30 SGJ11E04      CTT LA SELVA C - CLUB GIMNÀSTIC F 0 - 0
(00 - 00)
20/01/23 21:00 SGJ11E05      CTT TORTOSA E - CTT GANXETS D 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 12 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
27/01/23 20:30 SGJ12E01      CTT ESPLUGA B - CLUB GIMNÀSTIC F 0 - 0
(00 - 00)
27/01/23 20:30 SGJ12E02      CTT GANXETS D - CTT LIRA VENDRELLENCA C 0 - 0
(00 - 00)
27/01/23 20:30 SGJ12E03      REUS DEPORTIU B - CTT TORTOSA E 0 - 0
(00 - 00)
27/01/23 20:30 SGJ12E04      CTT GANXETS C - CTT LA SELVA C 0 - 0
(00 - 00)
27/01/23 21:00 SGJ12E05      AEC REUS D - CLUB GIMNÀSTIC E 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 13 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/23 21:00 SGJ13E01      CTT TORTOSA E - CTT GANXETS C 0 - 0
(00 - 00)
03/02/23 21:00 SGJ13E02      CLUB GIMNÀSTIC E - CTT GANXETS D 0 - 0
(00 - 00)
03/02/23 21:00 SGJ13E03      CLUB GIMNÀSTIC F - AEC REUS D 0 - 0
(00 - 00)
03/02/23 20:30 SGJ13E04      CTT LA SELVA C - CTT ESPLUGA B 0 - 0
(00 - 00)
03/02/23 20:30 SGJ13E05      CTT LIRA VENDRELLENCA C - REUS DEPORTIU B 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 14 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/23 21:00 SGJ14E01      AEC REUS D - CTT ESPLUGA B 0 - 0
(00 - 00)
10/02/23 20:30 SGJ14E02      REUS DEPORTIU B - CLUB GIMNÀSTIC E 0 - 0
(00 - 00)
10/02/23 20:30 SGJ14E03      CTT GANXETS C - CTT LIRA VENDRELLENCA C 0 - 0
(00 - 00)
10/02/23 21:00 SGJ14E04      CTT TORTOSA E - CTT LA SELVA C 0 - 0
(00 - 00)
10/02/23 20:30 SGJ14E05      CTT GANXETS D - CLUB GIMNÀSTIC F 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 15 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/23 20:30 SGJ15E01      CTT LIRA VENDRELLENCA C - CTT TORTOSA E 0 - 0
(00 - 00)
17/02/23 21:00 SGJ15E02      CLUB GIMNÀSTIC F - REUS DEPORTIU B 0 - 0
(00 - 00)
17/02/23 20:30 SGJ15E03      CTT ESPLUGA B - CTT GANXETS D 0 - 0
(00 - 00)
17/02/23 20:30 SGJ15E04      CTT LA SELVA C - AEC REUS D 0 - 0
(00 - 00)
17/02/23 21:00 SGJ15E05      CLUB GIMNÀSTIC E - CTT GANXETS C 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 16 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/23 20:30 SGJ16E01      CTT GANXETS D - AEC REUS D 0 - 0
(00 - 00)
24/02/23 20:30 SGJ16E02      CTT GANXETS C - CLUB GIMNÀSTIC F 0 - 0
(00 - 00)
24/02/23 21:00 SGJ16E03      CTT TORTOSA E - CLUB GIMNÀSTIC E 0 - 0
(00 - 00)
24/02/23 20:30 SGJ16E04      CTT LIRA VENDRELLENCA C - CTT LA SELVA C 0 - 0
(00 - 00)
24/02/23 20:30 SGJ16E05      REUS DEPORTIU B - CTT ESPLUGA B 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 17 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/23 21:00 SGJ17E01      CLUB GIMNÀSTIC E - CTT LIRA VENDRELLENCA C 0 - 0
(00 - 00)
03/03/23 20:30 SGJ17E02      CTT ESPLUGA B - CTT GANXETS C 0 - 0
(00 - 00)
03/03/23 21:00 SGJ17E03      AEC REUS D - REUS DEPORTIU B 0 - 0
(00 - 00)
03/03/23 20:30 SGJ17E04      CTT GANXETS D - CTT LA SELVA C 0 - 0
(00 - 00)
03/03/23 21:00 SGJ17E05      CLUB GIMNÀSTIC F - CTT TORTOSA E 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 18 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/23 20:30 SGJ18E01      REUS DEPORTIU B - CTT GANXETS D 0 - 0
(00 - 00)
10/03/23 21:00 SGJ18E02      CTT TORTOSA E - CTT ESPLUGA B 0 - 0
(00 - 00)
10/03/23 20:30 SGJ18E03      CTT LIRA VENDRELLENCA C - CLUB GIMNÀSTIC F 0 - 0
(00 - 00)
10/03/23 20:30 SGJ18E04      CTT LA SELVA C - CLUB GIMNÀSTIC E 0 - 0
(00 - 00)
10/03/23 20:30 SGJ18E05      CTT GANXETS C - AEC REUS D 0 - 0
(00 - 00)

Classificació

EQUIP Partits disputats Partits guanyats Partits empatats Partits perduts Partits WO Punts guanyats Punts perduts PUNTS
1.- CTT GANXETS D 8 7 0 1 0 35 13 14
2.- CTT LIRA VENDRELLENCA C 8 7 0 1 0 34 14 14
3.- CTT GANXETS C 8 6 0 2 0 30 19 12
4.- REUS DEPORTIU B 8 5 0 3 0 30 20 10
5.- AEC REUS D 8 5 0 3 0 28 22 10
6.- CLUB GIMNÀSTIC E 8 4 0 4 0 27 22 8
7.- CTT ESPLUGA B 8 3 0 5 0 19 31 6
8.- CTT LA SELVA C 8 2 0 6 0 21 29 4
9.- CTT TORTOSA E 8 1 0 7 0 15 36 2
10.- CLUB GIMNÀSTIC F 8 0 0 8 0 8 41 0
CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL SENSE APLICAR NORMATIVA DE DESEMPATS.
SISTEMA DE JOC: SWAYTHLING REDUÏT, AMB EL DOBLE AL FINAL.
SEMPRE ES JUGUEN ELS 6 PARTITS INDIVIDUALS, EL DOBLE NOMÉS SI S'ARRIBA AL 3-3.