Resultats SEGONA - 2021/2022

Representació Territorial de Tarragona de la Federació Catalana de Tennis de Taula
Jornada 1 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
15/10/21 21:00 SGJ01E01      AEC REUS C - AEC REUS B 1 - 5
(05 - 16)
15/10/21 21:00 SGJ01E02      CTT TORTOSA D - CTT ESPLUGA B 1 - 5
(08 - 15)
15/10/21 20:30 SGJ01E03      CTT LA SELVA B - CJ ULLDECONA B 4 - 2
(14 - 12)
15/10/21 20:30 SGJ01E04      CTT GANXETS C - CTT SANTA BARBARA 1 - 5
(09 - 16)
15/10/21 20:30 SGJ01E05      CTT MORA D'EBRE - CTT LIRA VENDRELLENCA C 6 - 0
(18 - 02)
Jornada 2 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
22/10/21 20:30 SGJ02E01      CJ ULLDECONA B - CTT TORTOSA D 4 - 3
(14 - 14)
22/10/21 20:30 SGJ02E02      CTT LIRA VENDRELLENCA C - AEC REUS C 4 - 3
(17 - 13)
23/10/21 10:30 SGJ02E03      AEC REUS B - CTT GANXETS C 5 - 1
(15 - 09)
22/10/21 21:30 SGJ02E04      CTT SANTA BARBARA - CTT LA SELVA B 2 - 4
(10 - 14)
22/10/21 21:30 SGJ02E05      CTT ESPLUGA B - CTT MORA D'EBRE 3 - 4
(13 - 13)
Jornada 3 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
05/11/21 20:30 SGJ03E01      CTT GANXETS C - CTT LIRA VENDRELLENCA C 4 - 2
(16 - 07)
05/11/21 21:30 SGJ03E02      CTT ESPLUGA B - CJ ULLDECONA B 5 - 1
(17 - 04)
05/11/21 21:00 SGJ03E03      CTT TORTOSA D - CTT SANTA BARBARA 4 - 2
(14 - 10)
05/11/21 20:30 SGJ03E04      CTT LA SELVA B - AEC REUS B 5 - 1
(15 - 07)
05/11/21 20:30 SGJ03E05      CTT MORA D'EBRE - AEC REUS C 6 - 0
(18 - 03)
Jornada 4 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/21 21:30 SGJ04E01      CTT SANTA BARBARA - CTT ESPLUGA B 4 - 3
(17 - 12)
12/11/21 21:00 SGJ04E02      AEC REUS C - CTT GANXETS C 2 - 4
(10 - 13)
12/11/21 20:30 SGJ04E03      CTT LIRA VENDRELLENCA C - CTT LA SELVA B 2 - 4
(07 - 16)
13/11/21 10:30 SGJ04E04      AEC REUS B - CTT TORTOSA D 4 - 2
(13 - 08)
12/11/21 20:30 SGJ04E05      CJ ULLDECONA B - CTT MORA D'EBRE 4 - 2
(12 - 09)
Jornada 5 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/21 20:30 SGJ05E01      CTT LA SELVA B - AEC REUS C 3 - 4
(11 - 13)
19/11/21 20:30 SGJ05E02      CJ ULLDECONA B - CTT SANTA BARBARA 4 - 3
(14 - 14)
19/11/21 21:30 SGJ05E03      CTT ESPLUGA B - AEC REUS B 1 - 5
(06 - 15)
19/11/21 21:00 SGJ05E04      CTT TORTOSA D - CTT LIRA VENDRELLENCA C 5 - 1
(17 - 07)
19/11/21 20:30 SGJ05E05      CTT MORA D'EBRE - CTT GANXETS C 5 - 1
(17 - 09)
Jornada 6 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
27/11/21 10:30 SGJ06E01      AEC REUS B - CJ ULLDECONA B 4 - 3
(14 - 14)
26/11/21 20:30 SGJ06E02      CTT GANXETS C - CTT LA SELVA B 1 - 5
(08 - 17)
26/11/21 21:00 SGJ06E03      AEC REUS C - CTT TORTOSA D 0 - 6
(06 - 18)
26/11/21 20:30 SGJ06E04      CTT LIRA VENDRELLENCA C - CTT ESPLUGA B 3 - 4
(14 - 13)
26/11/21 21:30 SGJ06E05      CTT SANTA BARBARA - CTT MORA D'EBRE 2 - 4
(09 - 16)
Jornada 7 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
10/12/21 21:00 SGJ07E01      CTT TORTOSA D - CTT GANXETS C 0 - 0
(00 - 00)
10/12/21 21:30 SGJ07E02      CTT SANTA BARBARA - AEC REUS B 0 - 0
(00 - 00)
10/12/21 20:30 SGJ07E03      CJ ULLDECONA B - CTT LIRA VENDRELLENCA C 0 - 0
(00 - 00)
10/12/21 21:30 SGJ07E04      CTT ESPLUGA B - AEC REUS C 0 - 0
(00 - 00)
10/12/21 20:30 SGJ07E05      CTT MORA D'EBRE - CTT LA SELVA B 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 8 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
07/01/22 20:30 SGJ08E01      CTT LIRA VENDRELLENCA C - CTT SANTA BARBARA 0 - 0
(00 - 00)
07/01/22 20:30 SGJ08E02      CTT LA SELVA B - CTT TORTOSA D 0 - 0
(00 - 00)
07/01/22 20:30 SGJ08E03      CTT GANXETS C - CTT ESPLUGA B 0 - 0
(00 - 00)
07/01/22 21:00 SGJ08E04      AEC REUS C - CJ ULLDECONA B 0 - 0
(00 - 00)
07/01/22 20:30 SGJ08E05      CTT MORA D'EBRE - AEC REUS B 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 9 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/22 21:30 SGJ09E01      CTT ESPLUGA B - CTT LA SELVA B 0 - 0
(00 - 00)
15/01/22 10:30 SGJ09E02      AEC REUS B - CTT LIRA VENDRELLENCA C 0 - 0
(00 - 00)
14/01/22 21:30 SGJ09E03      CTT SANTA BARBARA - AEC REUS C 0 - 0
(00 - 00)
14/01/22 20:30 SGJ09E04      CJ ULLDECONA B - CTT GANXETS C 0 - 0
(00 - 00)
14/01/22 21:00 SGJ09E05      CTT TORTOSA D - CTT MORA D'EBRE 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 10 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
29/01/22 10:30 SGJ10E01      AEC REUS B - AEC REUS C 0 - 0
(00 - 00)
28/01/22 21:30 SGJ10E02      CTT ESPLUGA B - CTT TORTOSA D 0 - 0
(00 - 00)
28/01/22 20:30 SGJ10E03      CJ ULLDECONA B - CTT LA SELVA B 0 - 0
(00 - 00)
28/01/22 21:30 SGJ10E04      CTT SANTA BARBARA - CTT GANXETS C 0 - 0
(00 - 00)
28/01/22 20:30 SGJ10E05      CTT LIRA VENDRELLENCA C - CTT MORA D'EBRE 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 11 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
04/02/22 21:00 SGJ11E01      CTT TORTOSA D - CJ ULLDECONA B 0 - 0
(00 - 00)
04/02/22 21:00 SGJ11E02      AEC REUS C - CTT LIRA VENDRELLENCA C 0 - 0
(00 - 00)
04/02/22 20:30 SGJ11E03      CTT GANXETS C - AEC REUS B 0 - 0
(00 - 00)
04/02/22 20:30 SGJ11E04      CTT LA SELVA B - CTT SANTA BARBARA 0 - 0
(00 - 00)
04/02/22 20:30 SGJ11E05      CTT MORA D'EBRE - CTT ESPLUGA B 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 12 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
11/02/22 20:30 SGJ12E01      CTT LIRA VENDRELLENCA C - CTT GANXETS C 0 - 0
(00 - 00)
11/02/22 20:30 SGJ12E02      CJ ULLDECONA B - CTT ESPLUGA B 0 - 0
(00 - 00)
11/02/22 21:30 SGJ12E03      CTT SANTA BARBARA - CTT TORTOSA D 0 - 0
(00 - 00)
12/02/22 10:30 SGJ12E04      AEC REUS B - CTT LA SELVA B 0 - 0
(00 - 00)
11/02/22 21:00 SGJ12E05      AEC REUS C - CTT MORA D'EBRE 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 13 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
25/02/22 21:30 SGJ13E01      CTT ESPLUGA B - CTT SANTA BARBARA 0 - 0
(00 - 00)
25/02/22 20:30 SGJ13E02      CTT GANXETS C - AEC REUS C 0 - 0
(00 - 00)
25/02/22 20:30 SGJ13E03      CTT LA SELVA B - CTT LIRA VENDRELLENCA C 0 - 0
(00 - 00)
25/02/22 21:00 SGJ13E04      CTT TORTOSA D - AEC REUS B 0 - 0
(00 - 00)
25/02/22 20:30 SGJ13E05      CTT MORA D'EBRE - CJ ULLDECONA B 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 14 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
18/03/22 21:00 SGJ14E01      AEC REUS C - CTT LA SELVA B 0 - 0
(00 - 00)
18/03/22 21:30 SGJ14E02      CTT SANTA BARBARA - CJ ULLDECONA B 0 - 0
(00 - 00)
19/03/22 10:30 SGJ14E03      AEC REUS B - CTT ESPLUGA B 0 - 0
(00 - 00)
18/03/22 20:30 SGJ14E04      CTT LIRA VENDRELLENCA C - CTT TORTOSA D 0 - 0
(00 - 00)
18/03/22 20:30 SGJ14E05      CTT GANXETS C - CTT MORA D'EBRE 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 15 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
01/04/22 20:30 SGJ15E01      CJ ULLDECONA B - AEC REUS B 0 - 0
(00 - 00)
01/04/22 20:30 SGJ15E02      CTT LA SELVA B - CTT GANXETS C 0 - 0
(00 - 00)
01/04/22 21:00 SGJ15E03      CTT TORTOSA D - AEC REUS C 0 - 0
(00 - 00)
01/04/22 21:30 SGJ15E04      CTT ESPLUGA B - CTT LIRA VENDRELLENCA C 0 - 0
(00 - 00)
01/04/22 20:30 SGJ15E05      CTT MORA D'EBRE - CTT SANTA BARBARA 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 16 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
08/04/22 20:30 SGJ16E01      CTT GANXETS C - CTT TORTOSA D 0 - 0
(00 - 00)
09/04/22 10:30 SGJ16E02      AEC REUS B - CTT SANTA BARBARA 0 - 0
(00 - 00)
08/04/22 20:30 SGJ16E03      CTT LIRA VENDRELLENCA C - CJ ULLDECONA B 0 - 0
(00 - 00)
08/04/22 21:00 SGJ16E04      AEC REUS C - CTT ESPLUGA B 0 - 0
(00 - 00)
08/04/22 20:30 SGJ16E05      CTT LA SELVA B - CTT MORA D'EBRE 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 17 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
22/04/22 21:30 SGJ17E01      CTT SANTA BARBARA - CTT LIRA VENDRELLENCA C 0 - 0
(00 - 00)
22/04/22 21:00 SGJ17E02      CTT TORTOSA D - CTT LA SELVA B 0 - 0
(00 - 00)
22/04/22 21:30 SGJ17E03      CTT ESPLUGA B - CTT GANXETS C 0 - 0
(00 - 00)
22/04/22 20:30 SGJ17E04      CJ ULLDECONA B - AEC REUS C 0 - 0
(00 - 00)
23/04/22 10:30 SGJ17E05      AEC REUS B - CTT MORA D'EBRE 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 18 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
29/04/22 20:30 SGJ18E01      CTT LA SELVA B - CTT ESPLUGA B 0 - 0
(00 - 00)
29/04/22 20:30 SGJ18E02      CTT LIRA VENDRELLENCA C - AEC REUS B 0 - 0
(00 - 00)
29/04/22 21:00 SGJ18E03      AEC REUS C - CTT SANTA BARBARA 0 - 0
(00 - 00)
29/04/22 20:30 SGJ18E04      CTT GANXETS C - CJ ULLDECONA B 0 - 0
(00 - 00)
29/04/22 20:30 SGJ18E05      CTT MORA D'EBRE - CTT TORTOSA D 0 - 0
(00 - 00)

Classificació

EQUIP Partits disputats Partits guanyats Partits empatats Partits perduts Partits WO Punts guanyats Punts perduts PUNTS
1.- CTT MORA D'EBRE 6 5 0 1 0 27 10 10
2.- CTT LA SELVA B 6 5 0 1 0 25 12 10
3.- AEC REUS B 6 5 0 1 0 24 13 10
4.- CTT TORTOSA D 6 3 0 3 0 21 16 6
5.- CTT ESPLUGA B 6 3 0 3 0 21 18 6
6.- CJ ULLDECONA B 6 3 0 3 0 18 21 6
7.- CTT SANTA BARBARA 6 2 0 4 0 18 20 4
8.- CTT GANXETS C 6 2 0 4 0 12 24 4
9.- CTT LIRA VENDRELLENCA C 6 1 0 5 0 12 26 2
10.- AEC REUS C 6 1 0 5 0 10 28 2
CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL SENSE APLICAR NORMATIVA DE DESEMPATS.
SISTEMA DE JOC: SWAYTHLING REDUÏT, AMB EL DOBLE AL FINAL.
SEMPRE ES JUGUEN ELS 6 PARTITS INDIVIDUALS, EL DOBLE NOMÉS SI S'ARRIBA AL 3-3.