Resultats SEGONA - 2020/2021

Representació Territorial de Tarragona de la Federació Catalana de Tennis de Taula
Jornada 2 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
24/04/21 16:30 SGJ02E01      CJ ULLDECONA C - CJ ULLDECONA B 5 - 1
(16 - 06)
24/04/21 10:30 SGJ02E02      CTT TORTOSA D - AEC REUS B 3 - 3
(11 - 11)
24/04/21 10:00 SGJ02E03      CTT GANXETS E - CTT GANXETS F 4 - 2
(14 - 10)
Jornada 3 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
01/05/21 10:00 SGJ03E01      CTT GANXETS F - CJ ULLDECONA C 4 - 2
(14 - 10)
01/05/21 17:00 SGJ03E02      AEC REUS B - CTT GANXETS E 5 - 1
(16 - 06)
01/05/21 16:30 SGJ03E03      CJ ULLDECONA B - CTT TORTOSA D 6 - 0
(18 - 05)
Jornada 4 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
08/05/21 10:30 SGJ04E01      CTT TORTOSA D - CTT GANXETS F 3 - 3
(12 - 11)
08/05/21 16:30 SGJ04E02      CJ ULLDECONA B - AEC REUS B 2 - 4
(08 - 14)
08/05/21 16:30 SGJ04E03      CJ ULLDECONA C - CTT GANXETS E 3 - 3
(12 - 14)
Jornada 5 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
15/05/21 10:00 SGJ05E01      CTT GANXETS E - CTT TORTOSA D 3 - 3
(12 - 12)
15/05/21 16:30 SGJ05E02      CJ ULLDECONA C - AEC REUS B 2 - 4
(11 - 15)
15/05/21 10:00 SGJ05E03      CTT GANXETS F - CJ ULLDECONA B 3 - 3
(12 - 10)
Jornada 6 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
22/05/21 16:30 SGJ06E01      CJ ULLDECONA B - CTT GANXETS E 4 - 2
(14 - 09)
22/05/21 17:00 SGJ06E02      AEC REUS B - CTT GANXETS F 5 - 1
(16 - 04)
22/05/21 10:30 SGJ06E03      CTT TORTOSA D - CJ ULLDECONA C 3 - 3
(10 - 11)
Jornada 7 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
29/05/21 16:30 SGJ07E01      CJ ULLDECONA B - CJ ULLDECONA C 3 - 3
(12 - 09)
29/05/21 17:00 SGJ07E02      AEC REUS B - CTT TORTOSA D 6 - 0
(18 - 07)
29/05/21 10:00 SGJ07E03      CTT GANXETS F - CTT GANXETS E 3 - 3
(13 - 12)
Jornada 8 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
05/06/21 16:30 SGJ08E01      CJ ULLDECONA C - CTT GANXETS F 3 - 3
(13 - 11)
05/06/21 10:00 SGJ08E02      CTT GANXETS E - AEC REUS B 5 - 1
(16 - 05)
05/06/21 10:30 SGJ08E03      CTT TORTOSA D - CJ ULLDECONA B 5 - 1
(16 - 09)
Jornada 9 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
12/06/21 10:00 SGJ09E01      CTT GANXETS F - CTT TORTOSA D 6 - 0
(18 - 02)
12/06/21 17:00 SGJ09E02      AEC REUS B - CJ ULLDECONA B 2 - 4
(08 - 13)
12/06/21 10:00 SGJ09E03      CTT GANXETS E - CJ ULLDECONA C 4 - 2
(15 - 08)
Jornada 10 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
19/06/21 10:30 SGJ10E01      CTT TORTOSA D - CTT GANXETS E 4 - 2
(12 - 09)
19/06/21 17:00 SGJ10E02      AEC REUS B - CJ ULLDECONA C 4 - 2
(12 - 09)
19/06/21 16:30 SGJ10E03      CJ ULLDECONA B - CTT GANXETS F 6 - 0
(18 - 00)
Jornada 11 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
26/06/21 10:00 SGJ11E01      CTT GANXETS E - CJ ULLDECONA B 4 - 2
(12 - 09)
26/06/21 10:00 SGJ11E02      CTT GANXETS F - AEC REUS B 4 - 2
(14 - 10)
26/06/21 16:30 SGJ11E03      CJ ULLDECONA C - CTT TORTOSA D 3 - 3
(12 - 10)

Classificació

EQUIP Partits disputats Partits guanyats Partits empatats Partits perduts Partits WO Punts guanyats Punts perduts PUNTS
1.- AEC REUS B 10 6 1 3 0 36 24 13
2.- CTT GANXETS E 10 4 3 3 0 31 29 11
3.- CJ ULLDECONA B 10 4 2 4 0 32 28 10
4.- CTT GANXETS F 10 3 4 3 1 29 31 9
5.- CTT TORTOSA D 10 2 5 3 0 24 36 9
6.- CJ ULLDECONA C 10 1 5 4 0 28 32 7
CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL SENSE APLICAR NORMATIVA DE DESEMPATS.
SISTEMA DE JOC: SWAYTHLING REDUÏT, SENSE DOBLES.
SEMPRE ES JUGUEN ELS 6 PARTITS INDIVIDUALS (ES POT PRODUÏR UN EMPAT 3-3).