Resultats SEGONA - 2019/2020

Representació Territorial de Tarragona de la Federació Catalana de Tennis de Taula
Jornada 1 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
27/09/19 21:30 SGJ01E01      CLUB GIMNÀSTIC E - CTT LA SELVA C 2 - 4
(10 - 14)
27/09/19 21:30 SGJ01E02      ELS CARQUINYOLIS B - CTT AMPOSTA B 4 - 3
(15 - 11)
27/09/19 20:30 SGJ01E03      CTT MORA D'EBRE B - CTT MORA D'EBRE 0 - 6
(07 - 18)
27/09/19 20:30 SGJ01E04      CJ ULLDECONA B - CTT VINARÒS B 4 - 3
(15 - 13)
27/09/19 20:30 SGJ01E05      CETT ELS METS - CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL B 1 - 5
(05 - 16)
Jornada 2 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
04/10/19 21:00 SGJ02E01      CTT LA SELVA C - CJ ULLDECONA B 4 - 2
(12 - 10)
04/10/19 20:30 SGJ02E02      CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL B - CTT MORA D'EBRE B 6 - 0
(18 - 02)
04/10/19 21:30 SGJ02E03      CTT VINARÒS B - ELS CARQUINYOLIS B 4 - 3
(15 - 14)
04/10/19 20:30 SGJ02E04      CTT MORA D'EBRE - CLUB GIMNÀSTIC E 3 - 4
(12 - 13)
04/10/19 21:00 SGJ02E05      CTT AMPOSTA B - CETT ELS METS 4 - 3
(14 - 12)
Jornada 3 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
11/10/19 20:30 SGJ03E01      CTT MORA D'EBRE - CTT LA SELVA C 2 - 4
(09 - 15)
11/10/19 20:30 SGJ03E02      CETT ELS METS - CTT VINARÒS B 0 - 6
(04 - 18)
11/10/19 21:30 SGJ03E03      CLUB GIMNÀSTIC E - CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL B 1 - 5
(10 - 16)
11/10/19 21:30 SGJ03E04      ELS CARQUINYOLIS B - CJ ULLDECONA B 4 - 2
(14 - 08)
11/10/19 20:30 SGJ03E05      CTT MORA D'EBRE B - CTT AMPOSTA B 0 - 6
(03 - 18)
Jornada 4 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
18/10/19 21:00 SGJ04E01      CTT LA SELVA C - ELS CARQUINYOLIS B 6 - 0
(18 - 04)
18/10/19 21:00 SGJ04E02      CTT AMPOSTA B - CLUB GIMNÀSTIC E 2 - 4
(09 - 14)
18/10/19 20:30 SGJ04E03      CJ ULLDECONA B - CETT ELS METS 6 - 0
(18 - 04)
18/10/19 20:30 SGJ04E04      CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL B - CTT MORA D'EBRE 5 - 1
(17 - 06)
18/10/19 21:30 SGJ04E05      CTT VINARÒS B - CTT MORA D'EBRE B 6 - 0
(18 - 03)
Jornada 5 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
25/10/19 20:30 SGJ05E01      CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL B - CTT LA SELVA C 4 - 2
(13 - 09)
25/10/19 20:30 SGJ05E02      CTT MORA D'EBRE B - CJ ULLDECONA B 0 - 6
(04 - 18)
25/10/19 20:30 SGJ05E03      CTT MORA D'EBRE - CTT AMPOSTA B 1 - 5
(07 - 17)
25/10/19 20:30 SGJ05E04      CETT ELS METS - ELS CARQUINYOLIS B 2 - 4
(08 - 15)
25/10/19 21:30 SGJ05E05      CLUB GIMNÀSTIC E - CTT VINARÒS B 4 - 2
(15 - 09)
Jornada 6 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
08/11/19 21:00 SGJ06E01      CTT LA SELVA C - CETT ELS METS 6 - 0
(18 - 02)
08/11/19 21:30 SGJ06E02      CTT VINARÒS B - CTT MORA D'EBRE 5 - 1
(17 - 08)
08/11/19 21:30 SGJ06E03      ELS CARQUINYOLIS B - CTT MORA D'EBRE B 6 - 0
(18 - 02)
08/11/19 21:00 SGJ06E04      CTT AMPOSTA B - CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL B 2 - 4
(07 - 13)
08/11/19 20:30 SGJ06E05      CJ ULLDECONA B - CLUB GIMNÀSTIC E 4 - 2
(14 - 12)
Jornada 7 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
15/11/19 21:00 SGJ07E01      CTT AMPOSTA B - CTT LA SELVA C 3 - 4
(11 - 16)
15/11/19 21:30 SGJ07E02      CLUB GIMNÀSTIC E - ELS CARQUINYOLIS B 5 - 1
(16 - 07)
15/11/19 20:30 SGJ07E03      CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL B - CTT VINARÒS B 4 - 2
(12 - 10)
15/11/19 20:30 SGJ07E04      CTT MORA D'EBRE B - CETT ELS METS 4 - 2
(13 - 08)
15/11/19 20:30 SGJ07E05      CTT MORA D'EBRE - CJ ULLDECONA B 2 - 4
(09 - 14)
Jornada 8 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
22/11/19 20:30 SGJ08E01      CTT MORA D'EBRE B - CTT LA SELVA C 0 - 6
(05 - 18)
22/11/19 20:30 SGJ08E02      CJ ULLDECONA B - CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL B 3 - 4
(14 - 12)
22/11/19 20:30 SGJ08E03      CETT ELS METS - CLUB GIMNÀSTIC E 1 - 5
(03 - 15)
22/11/19 21:30 SGJ08E04      CTT VINARÒS B - CTT AMPOSTA B 4 - 3
(13 - 13)
22/11/19 21:30 SGJ08E05      ELS CARQUINYOLIS B - CTT MORA D'EBRE 3 - 4
(12 - 15)
Jornada 9 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
29/11/19 21:00 SGJ09E01      CTT LA SELVA C - CTT VINARÒS B 6 - 0
(18 - 01)
29/11/19 20:30 SGJ09E02      CTT MORA D'EBRE - CETT ELS METS 6 - 0
(18 - 07)
29/11/19 21:00 SGJ09E03      CTT AMPOSTA B - CJ ULLDECONA B 2 - 4
(09 - 15)
29/11/19 21:30 SGJ09E04      CLUB GIMNÀSTIC E - CTT MORA D'EBRE B 5 - 1
(16 - 05)
29/11/19 20:30 SGJ09E05      CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL B - ELS CARQUINYOLIS B 5 - 1
(17 - 06)
Jornada 10 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
13/12/19 21:00 SGJ10E01      CTT LA SELVA C - CLUB GIMNÀSTIC E 5 - 1
(16 - 04)
13/12/19 21:00 SGJ10E02      CTT AMPOSTA B - ELS CARQUINYOLIS B 2 - 4
(07 - 14)
13/12/19 20:30 SGJ10E03      CTT MORA D'EBRE - CTT MORA D'EBRE B 6 - 0
(18 - 04)
13/12/19 21:30 SGJ10E04      CTT VINARÒS B - CJ ULLDECONA B 4 - 2
(13 - 11)
13/12/19 20:30 SGJ10E05      CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL B - CETT ELS METS 6 - 0
(18 - 02)
Jornada 11 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
20/12/19 20:30 SGJ11E01      CJ ULLDECONA B - CTT LA SELVA C 3 - 4
(13 - 15)
20/12/19 20:30 SGJ11E02      CTT MORA D'EBRE B - CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL B 0 - 6
(01 - 18)
20/12/19 21:30 SGJ11E03      ELS CARQUINYOLIS B - CTT VINARÒS B 4 - 2
(14 - 08)
20/12/19 21:30 SGJ11E04      CLUB GIMNÀSTIC E - CTT MORA D'EBRE 5 - 1
(15 - 05)
20/12/19 20:30 SGJ11E05      CETT ELS METS - CTT AMPOSTA B 0 - 6
(04 - 18)
Jornada 12 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
10/01/20 21:00 SGJ12E01      CTT LA SELVA C - CTT MORA D'EBRE 5 - 1
(16 - 07)
10/01/20 21:30 SGJ12E02      CTT VINARÒS B - CETT ELS METS 4 - 2
(13 - 07)
10/01/20 20:30 SGJ12E03      CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL B - CLUB GIMNÀSTIC E 3 - 4
(15 - 14)
10/01/20 20:30 SGJ12E04      CJ ULLDECONA B - ELS CARQUINYOLIS B 5 - 1
(15 - 07)
10/01/20 21:00 SGJ12E05      CTT AMPOSTA B - CTT MORA D'EBRE B 6 - 0
(18 - 03)
Jornada 13 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
17/01/20 21:30 SGJ13E01      ELS CARQUINYOLIS B - CTT LA SELVA C 1 - 5
(09 - 15)
17/01/20 21:30 SGJ13E02      CLUB GIMNÀSTIC E - CTT AMPOSTA B 2 - 4
(09 - 14)
17/01/20 20:30 SGJ13E03      CETT ELS METS - CJ ULLDECONA B 2 - 4
(11 - 13)
17/01/20 20:30 SGJ13E04      CTT MORA D'EBRE - CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL B 4 - 2
(13 - 08)
17/01/20 20:30 SGJ13E05      CTT MORA D'EBRE B - CTT VINARÒS B 1 - 5
(07 - 16)
Jornada 14 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
24/01/20 21:00 SGJ14E01      CTT LA SELVA C - CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL B 0 - 0
(00 - 00)
24/01/20 20:30 SGJ14E02      CJ ULLDECONA B - CTT MORA D'EBRE B 0 - 0
(00 - 00)
24/01/20 21:00 SGJ14E03      CTT AMPOSTA B - CTT MORA D'EBRE 0 - 0
(00 - 00)
24/01/20 21:30 SGJ14E04      ELS CARQUINYOLIS B - CETT ELS METS 0 - 0
(00 - 00)
24/01/20 21:30 SGJ14E05      CTT VINARÒS B - CLUB GIMNÀSTIC E 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 15 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
07/02/20 20:30 SGJ15E01      CETT ELS METS - CTT LA SELVA C 0 - 0
(00 - 00)
07/02/20 20:30 SGJ15E02      CTT MORA D'EBRE - CTT VINARÒS B 0 - 0
(00 - 00)
07/02/20 20:30 SGJ15E03      CTT MORA D'EBRE B - ELS CARQUINYOLIS B 0 - 0
(00 - 00)
07/02/20 20:30 SGJ15E04      CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL B - CTT AMPOSTA B 0 - 0
(00 - 00)
07/02/20 21:30 SGJ15E05      CLUB GIMNÀSTIC E - CJ ULLDECONA B 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 16 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
14/02/20 21:00 SGJ16E01      CTT LA SELVA C - CTT AMPOSTA B 0 - 0
(00 - 00)
14/02/20 21:30 SGJ16E02      ELS CARQUINYOLIS B - CLUB GIMNÀSTIC E 0 - 0
(00 - 00)
14/02/20 21:30 SGJ16E03      CTT VINARÒS B - CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL B 0 - 0
(00 - 00)
14/02/20 20:30 SGJ16E04      CETT ELS METS - CTT MORA D'EBRE B 0 - 0
(00 - 00)
14/02/20 20:30 SGJ16E05      CJ ULLDECONA B - CTT MORA D'EBRE 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 17 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
28/02/20 21:00 SGJ17E01      CTT LA SELVA C - CTT MORA D'EBRE B 0 - 0
(00 - 00)
28/02/20 20:30 SGJ17E02      CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL B - CJ ULLDECONA B 0 - 0
(00 - 00)
28/02/20 21:30 SGJ17E03      CLUB GIMNÀSTIC E - CETT ELS METS 0 - 0
(00 - 00)
28/02/20 21:00 SGJ17E04      CTT AMPOSTA B - CTT VINARÒS B 0 - 0
(00 - 00)
28/02/20 20:30 SGJ17E05      CTT MORA D'EBRE - ELS CARQUINYOLIS B 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 18 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
13/03/20 21:30 SGJ18E01      CTT VINARÒS B - CTT LA SELVA C 0 - 0
(00 - 00)
13/03/20 20:30 SGJ18E02      CETT ELS METS - CTT MORA D'EBRE 0 - 0
(00 - 00)
13/03/20 20:30 SGJ18E03      CJ ULLDECONA B - CTT AMPOSTA B 0 - 0
(00 - 00)
13/03/20 20:30 SGJ18E04      CTT MORA D'EBRE B - CLUB GIMNÀSTIC E 0 - 0
(00 - 00)
13/03/20 21:30 SGJ18E05      ELS CARQUINYOLIS B - CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL B 0 - 0
(00 - 00)

Classificació

EQUIP Partits disputats Partits guanyats Partits perduts Punts guanyats Punts perduts
1.- CTT LA SELVA C 13 12 1 61 19
2.- CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL B 13 11 2 59 21
3.- CJ ULLDECONA B 13 8 5 49 32
4.- CTT VINARÒS B 13 8 5 47 34
5.- CLUB GIMNÀSTIC E 13 8 5 44 36
6.- CTT AMPOSTA B 13 6 7 48 34
7.- ELS CARQUINYOLIS B 13 6 7 36 45
8.- CTT MORA D'EBRE 13 5 8 38 42
9.- CTT MORA D'EBRE B 13 1 12 6 72
10.- CETT ELS METS 13 0 13 13 66
CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL SENSE APLICAR NORMATIVA DE DESEMPATS.
SISTEMA DE JOC: SWAYTHLING REDUÏT, AMB EL DOBLE AL FINAL.
SEMPRE ES JUGUEN ELS 6 PARTITS INDIVIDUALS, EL DOBLE NOMÉS SI S'ARRIVA AL 3-3.