Resultats SEGONA - 2018/2019

Representació Territorial de Tarragona de la Federació Catalana de Tennis de Taula
Jornada 1 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
28/09/18 20:30 SGJ01E01      CTT GANXETS B - CTT AMPOSTA B 0 - 6
(05 - 18)
28/09/18 21:30 SGJ01E02      CTT SALOU - CJ ULLDECONA B 5 - 1
(15 - 04)
28/09/18 21:30 SGJ01E03      CTT VINARÒS B - CTT LA SELVA D 0 - 6
(06 - 18)
28/09/18 21:30 SGJ01E04      ELS CARQUINYOLIS B - ELS CARQUINYOLIS 0 - 6
(04 - 18)
28/09/18 20:30 SGJ01E05      REUS DEPORTIU C - REUS DEPORTIU B 0 - 6
(01 - 18)
Jornada 2 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
05/10/18 20:30 SGJ02E01      REUS DEPORTIU B - CTT VINARÒS B 4 - 2
(14 - 06)
05/10/18 20:30 SGJ02E02      CJ ULLDECONA B - REUS DEPORTIU C 5 - 1
(15 - 07)
05/10/18 21:00 SGJ02E03      ELS CARQUINYOLIS - CTT GANXETS B 6 - 0
(18 - 03)
05/10/18 21:00 SGJ02E04      CTT LA SELVA D - ELS CARQUINYOLIS B 5 - 1
(15 - 06)
05/10/18 21:00 SGJ02E05      CTT AMPOSTA B - CTT SALOU 3 - 4
(11 - 18)
Jornada 3 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
19/10/18 21:30 SGJ03E01      CTT SALOU - ELS CARQUINYOLIS 5 - 1
(15 - 09)
19/10/18 21:00 SGJ03E02      CTT AMPOSTA B - CJ ULLDECONA B 3 - 4
(12 - 13)
19/10/18 21:30 SGJ03E03      ELS CARQUINYOLIS B - REUS DEPORTIU B 0 - 6
(03 - 18)
19/10/18 20:30 SGJ03E04      CTT GANXETS B - CTT LA SELVA D 0 - 6
(01 - 18)
19/10/18 21:30 SGJ03E05      CTT VINARÒS B - REUS DEPORTIU C 4 - 2
(15 - 06)
Jornada 4 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
26/10/18 20:30 SGJ04E01      REUS DEPORTIU C - ELS CARQUINYOLIS B 3 - 4
(12 - 14)
26/10/18 20:30 SGJ04E02      CJ ULLDECONA B - CTT VINARÒS B 4 - 2
(13 - 09)
26/10/18 21:00 SGJ04E03      CTT LA SELVA D - CTT SALOU 4 - 3
(17 - 10)
26/10/18 20:30 SGJ04E04      REUS DEPORTIU B - CTT GANXETS B 6 - 0
(18 - 03)
26/10/18 21:00 SGJ04E05      ELS CARQUINYOLIS - CTT AMPOSTA B 6 - 0
(18 - 05)
Jornada 5 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
09/11/18 21:00 SGJ05E01      CTT AMPOSTA B - CTT LA SELVA D 4 - 2
(12 - 10)
09/11/18 21:00 SGJ05E02      ELS CARQUINYOLIS - CJ ULLDECONA B 4 - 2
(13 - 08)
09/11/18 20:30 SGJ05E03      CTT GANXETS B - REUS DEPORTIU C 4 - 3
(13 - 11)
09/11/18 21:30 SGJ05E04      CTT SALOU - REUS DEPORTIU B 0 - 6
(06 - 18)
09/11/18 21:30 SGJ05E05      ELS CARQUINYOLIS B - CTT VINARÒS B 2 - 4
(10 - 15)
Jornada 6 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
16/11/18 21:30 SGJ06E01      CTT VINARÒS B - CTT GANXETS B 6 - 0
(18 - 01)
16/11/18 20:30 SGJ06E02      CJ ULLDECONA B - ELS CARQUINYOLIS B 4 - 2
(13 - 07)
16/11/18 20:30 SGJ06E03      REUS DEPORTIU B - CTT AMPOSTA B 6 - 0
(18 - 04)
16/11/18 20:30 SGJ06E04      REUS DEPORTIU C - CTT SALOU 1 - 5
(06 - 17)
16/11/18 21:00 SGJ06E05      CTT LA SELVA D - ELS CARQUINYOLIS 2 - 4
(08 - 14)
Jornada 7 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
23/11/18 21:00 SGJ07E01      ELS CARQUINYOLIS - REUS DEPORTIU B 1 - 5
(09 - 16)
23/11/18 21:00 SGJ07E02      CTT LA SELVA D - CJ ULLDECONA B 4 - 2
(14 - 09)
23/11/18 21:30 SGJ07E03      CTT SALOU - CTT VINARÒS B 4 - 2
(13 - 09)
23/11/18 21:00 SGJ07E04      CTT AMPOSTA B - REUS DEPORTIU C 4 - 2
(15 - 08)
23/11/18 20:30 SGJ07E05      CTT GANXETS B - ELS CARQUINYOLIS B 2 - 5
(08 - 15)
Jornada 8 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
30/11/18 21:30 SGJ08E01      ELS CARQUINYOLIS B - CTT SALOU 0 - 6
(03 - 18)
30/11/18 20:30 SGJ08E02      CTT GANXETS B - CJ ULLDECONA B 0 - 6
(06 - 18)
30/11/18 20:30 SGJ08E03      REUS DEPORTIU C - ELS CARQUINYOLIS 0 - 6
(02 - 18)
30/11/18 21:30 SGJ08E04      CTT VINARÒS B - CTT AMPOSTA B 5 - 1
(15 - 05)
30/11/18 20:30 SGJ08E05      REUS DEPORTIU B - CTT LA SELVA D 6 - 0
(18 - 01)
Jornada 9 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
14/12/18 21:00 SGJ09E01      CTT LA SELVA D - REUS DEPORTIU C 5 - 1
(17 - 04)
14/12/18 20:30 SGJ09E02      CJ ULLDECONA B - REUS DEPORTIU B 1 - 5
(05 - 15)
14/12/18 21:00 SGJ09E03      CTT AMPOSTA B - ELS CARQUINYOLIS B 4 - 3
(15 - 13)
14/12/18 21:00 SGJ09E04      ELS CARQUINYOLIS - CTT VINARÒS B 4 - 2
(14 - 09)
14/12/18 21:30 SGJ09E05      CTT SALOU - CTT GANXETS B 5 - 1
(17 - 03)
Jornada 10 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
21/12/18 21:00 SGJ10E01      CTT AMPOSTA B - CTT GANXETS B 0 - 0
(00 - 00)
21/12/18 20:30 SGJ10E02      CJ ULLDECONA B - CTT SALOU 0 - 0
(00 - 00)
21/12/18 21:00 SGJ10E03      CTT LA SELVA D - CTT VINARÒS B 0 - 0
(00 - 00)
21/12/18 21:00 SGJ10E04      ELS CARQUINYOLIS - ELS CARQUINYOLIS B 0 - 0
(00 - 00)
21/12/18 20:30 SGJ10E05      REUS DEPORTIU B - REUS DEPORTIU C 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 11 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
11/01/19 21:30 SGJ11E01      CTT VINARÒS B - REUS DEPORTIU B 0 - 0
(00 - 00)
11/01/19 20:30 SGJ11E02      REUS DEPORTIU C - CJ ULLDECONA B 0 - 0
(00 - 00)
11/01/19 20:30 SGJ11E03      CTT GANXETS B - ELS CARQUINYOLIS 0 - 0
(00 - 00)
11/01/19 21:30 SGJ11E04      ELS CARQUINYOLIS B - CTT LA SELVA D 0 - 0
(00 - 00)
11/01/19 21:30 SGJ11E05      CTT SALOU - CTT AMPOSTA B 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 12 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
18/01/19 21:00 SGJ12E01      ELS CARQUINYOLIS - CTT SALOU 0 - 0
(00 - 00)
18/01/19 20:30 SGJ12E02      CJ ULLDECONA B - CTT AMPOSTA B 0 - 0
(00 - 00)
18/01/19 20:30 SGJ12E03      REUS DEPORTIU B - ELS CARQUINYOLIS B 0 - 0
(00 - 00)
18/01/19 21:00 SGJ12E04      CTT LA SELVA D - CTT GANXETS B 0 - 0
(00 - 00)
18/01/19 20:30 SGJ12E05      REUS DEPORTIU C - CTT VINARÒS B 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 13 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
25/01/19 21:30 SGJ13E01      ELS CARQUINYOLIS B - REUS DEPORTIU C 0 - 0
(00 - 00)
25/01/19 21:30 SGJ13E02      CTT VINARÒS B - CJ ULLDECONA B 0 - 0
(00 - 00)
25/01/19 21:30 SGJ13E03      CTT SALOU - CTT LA SELVA D 0 - 0
(00 - 00)
25/01/19 20:30 SGJ13E04      CTT GANXETS B - REUS DEPORTIU B 0 - 0
(00 - 00)
25/01/19 21:00 SGJ13E05      CTT AMPOSTA B - ELS CARQUINYOLIS 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 14 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
01/02/19 21:00 SGJ14E01      CTT LA SELVA D - CTT AMPOSTA B 0 - 0
(00 - 00)
01/02/19 20:30 SGJ14E02      CJ ULLDECONA B - ELS CARQUINYOLIS 0 - 0
(00 - 00)
01/02/19 20:30 SGJ14E03      REUS DEPORTIU C - CTT GANXETS B 0 - 0
(00 - 00)
01/02/19 20:30 SGJ14E04      REUS DEPORTIU B - CTT SALOU 0 - 0
(00 - 00)
01/02/19 21:30 SGJ14E05      CTT VINARÒS B - ELS CARQUINYOLIS B 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 15 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
08/02/19 20:30 SGJ15E01      CTT GANXETS B - CTT VINARÒS B 0 - 0
(00 - 00)
08/02/19 21:30 SGJ15E02      ELS CARQUINYOLIS B - CJ ULLDECONA B 0 - 0
(00 - 00)
08/02/19 21:00 SGJ15E03      CTT AMPOSTA B - REUS DEPORTIU B 0 - 0
(00 - 00)
08/02/19 21:30 SGJ15E04      CTT SALOU - REUS DEPORTIU C 0 - 0
(00 - 00)
08/02/19 21:00 SGJ15E05      ELS CARQUINYOLIS - CTT LA SELVA D 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 16 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
22/02/19 20:30 SGJ16E01      REUS DEPORTIU B - ELS CARQUINYOLIS 0 - 0
(00 - 00)
22/02/19 20:30 SGJ16E02      CJ ULLDECONA B - CTT LA SELVA D 0 - 0
(00 - 00)
22/02/19 21:30 SGJ16E03      CTT VINARÒS B - CTT SALOU 0 - 0
(00 - 00)
22/02/19 20:30 SGJ16E04      REUS DEPORTIU C - CTT AMPOSTA B 0 - 0
(00 - 00)
22/02/19 21:30 SGJ16E05      ELS CARQUINYOLIS B - CTT GANXETS B 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 17 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
01/03/19 21:30 SGJ17E01      CTT SALOU - ELS CARQUINYOLIS B 0 - 0
(00 - 00)
01/03/19 20:30 SGJ17E02      CJ ULLDECONA B - CTT GANXETS B 0 - 0
(00 - 00)
01/03/19 21:00 SGJ17E03      ELS CARQUINYOLIS - REUS DEPORTIU C 0 - 0
(00 - 00)
01/03/19 21:00 SGJ17E04      CTT AMPOSTA B - CTT VINARÒS B 0 - 0
(00 - 00)
01/03/19 21:00 SGJ17E05      CTT LA SELVA D - REUS DEPORTIU B 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 18 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
08/03/19 20:30 SGJ18E01      REUS DEPORTIU C - CTT LA SELVA D 0 - 0
(00 - 00)
08/03/19 20:30 SGJ18E02      REUS DEPORTIU B - CJ ULLDECONA B 0 - 0
(00 - 00)
08/03/19 21:30 SGJ18E03      ELS CARQUINYOLIS B - CTT AMPOSTA B 0 - 0
(00 - 00)
08/03/19 21:30 SGJ18E04      CTT VINARÒS B - ELS CARQUINYOLIS 0 - 0
(00 - 00)
08/03/19 20:30 SGJ18E05      CTT GANXETS B - CTT SALOU 0 - 0
(00 - 00)

Classificació

EQUIP Partits disputats Partits guanyats Partits perduts Punts guanyats Punts perduts
1.- REUS DEPORTIU B 9 9 0 50 4
2.- ELS CARQUINYOLIS 9 7 2 38 16
3.- CTT SALOU 9 7 2 37 19
4.- CTT LA SELVA D 9 6 3 34 21
5.- CJ ULLDECONA B 9 5 4 29 26
6.- CTT VINARÒS B 9 4 5 27 27
7.- CTT AMPOSTA B 9 4 5 25 32
8.- ELS CARQUINYOLIS B 9 2 7 17 40
9.- CTT GANXETS B 9 1 8 7 49
10.- REUS DEPORTIU C 9 0 9 13 43
CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL SENSE APLICAR NORMATIVA DE DESEMPATS.
SISTEMA DE JOC: SWAYTHLING REDUÏT, AMB EL DOBLE AL FINAL.
SEMPRE ES JUGUEN ELS 6 PARTITS INDIVIDUALS, EL DOBLE NOMÉS SI S'ARRIVA AL 3-3.