Resultats SEGONA - 2017/2018

Representació Territorial de Tarragona de la Federació Catalana de Tennis de Taula
Jornada 1 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
29/09/17 00:00 SGJ01E01      CTT AMPOSTA B - CTT CORNUDELLA B 2 - 4
(09 - 14)
29/09/17 00:00 SGJ01E02      CTT SALOU - CTT GANXETS B 4 - 3
(15 - 14)
29/09/17 00:00 SGJ01E03      CTT MORA D'EBRE - AEC REUS 0 - 6
(03 - 18)
29/09/17 00:00 SGJ01E04      REUS DEPORTIU C - CJ ULLDECONA B 0 - 6
(07 - 18)
29/09/17 00:00 SGJ01E05      CTT LA SELVA C - CTT CAMBRILS D 5 - 1
(15 - 06)
Jornada 2 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
06/10/17 00:00 SGJ02E01      AEC REUS - CTT SALOU 5 - 1
(17 - 05)
06/10/17 00:00 SGJ02E02      CJ ULLDECONA B - CTT AMPOSTA B 4 - 3
(14 - 15)
06/10/17 00:00 SGJ02E03      CTT CORNUDELLA B - CTT MORA D'EBRE 6 - 0
(18 - 03)
06/10/17 00:00 SGJ02E04      CTT GANXETS B - CTT LA SELVA C 5 - 1
(15 - 10)
06/10/17 00:00 SGJ02E05      CTT CAMBRILS D - REUS DEPORTIU C 4 - 3
(15 - 11)
Jornada 3 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
13/10/17 00:00 SGJ03E01      CTT CORNUDELLA B - CJ ULLDECONA B 4 - 3
(16 - 09)
13/10/17 00:00 SGJ03E02      CTT LA SELVA C - AEC REUS 3 - 4
(10 - 15)
13/10/17 00:00 SGJ03E03      CTT MORA D'EBRE - CTT SALOU 2 - 4
(10 - 16)
13/10/17 00:00 SGJ03E04      CTT AMPOSTA B - CTT CAMBRILS D 6 - 0
(18 - 03)
13/10/17 00:00 SGJ03E05      REUS DEPORTIU C - CTT GANXETS B 0 - 6
(04 - 18)
Jornada 4 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
20/10/17 00:00 SGJ04E01      CTT SALOU - CTT LA SELVA C 6 - 0
(18 - 06)
20/10/17 00:00 SGJ04E02      CTT CAMBRILS D - CTT CORNUDELLA B 0 - 6
(02 - 18)
20/10/17 00:00 SGJ04E03      CJ ULLDECONA B - CTT MORA D'EBRE 6 - 0
(18 - 05)
20/10/17 00:00 SGJ04E04      AEC REUS - REUS DEPORTIU C 4 - 2
(12 - 08)
20/10/17 00:00 SGJ04E05      CTT GANXETS B - CTT AMPOSTA B 6 - 0
(18 - 00)
Jornada 5 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
03/11/17 00:00 SGJ05E01      CJ ULLDECONA B - CTT CAMBRILS D 4 - 3
(16 - 11)
03/11/17 00:00 SGJ05E02      REUS DEPORTIU C - CTT SALOU 4 - 2
(13 - 09)
03/11/17 00:00 SGJ05E03      CTT MORA D'EBRE - CTT LA SELVA C 2 - 4
(12 - 15)
03/11/17 00:00 SGJ05E04      CTT CORNUDELLA B - CTT GANXETS B 4 - 2
(12 - 06)
03/11/17 00:00 SGJ05E05      CTT AMPOSTA B - AEC REUS 2 - 4
(08 - 12)
Jornada 6 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
10/11/17 00:00 SGJ06E01      CTT LA SELVA C - REUS DEPORTIU C 6 - 0
(18 - 02)
10/11/17 00:00 SGJ06E02      CTT GANXETS B - CJ ULLDECONA B 5 - 1
(16 - 05)
10/11/17 00:00 SGJ06E03      CTT CAMBRILS D - CTT MORA D'EBRE 1 - 5
(08 - 16)
10/11/17 00:00 SGJ06E04      CTT SALOU - CTT AMPOSTA B 6 - 0
(18 - 04)
10/11/17 00:00 SGJ06E05      AEC REUS - CTT CORNUDELLA B 3 - 4
(13 - 14)
Jornada 7 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
17/11/17 00:00 SGJ07E01      CTT CAMBRILS D - CTT GANXETS B 0 - 6
(03 - 18)
17/11/17 00:00 SGJ07E02      CTT AMPOSTA B - CTT LA SELVA C 4 - 2
(13 - 12)
17/11/17 00:00 SGJ07E03      CTT MORA D'EBRE - REUS DEPORTIU C 1 - 5
(05 - 16)
17/11/17 00:00 SGJ07E04      CJ ULLDECONA B - AEC REUS 1 - 5
(05 - 17)
17/11/17 00:00 SGJ07E05      CTT CORNUDELLA B - CTT SALOU 4 - 3
(16 - 11)
Jornada 8 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
01/12/17 00:00 SGJ08E01      REUS DEPORTIU C - CTT AMPOSTA B 6 - 0
(18 - 06)
01/12/17 00:00 SGJ08E02      AEC REUS - CTT CAMBRILS D 6 - 0
(18 - 01)
01/12/17 00:00 SGJ08E03      CTT MORA D'EBRE - CTT GANXETS B 1 - 5
(08 - 16)
01/12/17 00:00 SGJ08E04      CTT LA SELVA C - CTT CORNUDELLA B 2 - 4
(10 - 15)
01/12/17 00:00 SGJ08E05      CTT SALOU - CJ ULLDECONA B 5 - 1
(15 - 08)
Jornada 9 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
15/12/17 00:00 SGJ09E01      CTT GANXETS B - AEC REUS 3 - 4
(13 - 14)
15/12/17 00:00 SGJ09E02      CTT CORNUDELLA B - REUS DEPORTIU C 4 - 3
(16 - 09)
15/12/17 00:00 SGJ09E03      CTT AMPOSTA B - CTT MORA D'EBRE 4 - 2
(13 - 08)
15/12/17 00:00 SGJ09E04      CTT CAMBRILS D - CTT SALOU 0 - 6
(00 - 18)
15/12/17 00:00 SGJ09E05      CJ ULLDECONA B - CTT LA SELVA C 1 - 5
(03 - 17)
Jornada 10 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
12/01/18 00:00 SGJ10E01      CTT CORNUDELLA B - CTT AMPOSTA B 4 - 3
(15 - 11)
12/01/18 00:00 SGJ10E02      CTT GANXETS B - CTT SALOU 3 - 4
(09 - 15)
12/01/18 00:00 SGJ10E03      AEC REUS - CTT MORA D'EBRE 4 - 2
(15 - 08)
12/01/18 00:00 SGJ10E04      CJ ULLDECONA B - REUS DEPORTIU C 1 - 5
(08 - 16)
12/01/18 00:00 SGJ10E05      CTT CAMBRILS D - CTT LA SELVA C 2 - 4
(09 - 16)
Jornada 11 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
19/01/18 00:00 SGJ11E01      CTT SALOU - AEC REUS 4 - 2
(12 - 08)
19/01/18 00:00 SGJ11E02      CTT AMPOSTA B - CJ ULLDECONA B 4 - 3
(15 - 11)
19/01/18 00:00 SGJ11E03      CTT MORA D'EBRE - CTT CORNUDELLA B 3 - 4
(13 - 16)
19/01/18 00:00 SGJ11E04      CTT LA SELVA C - CTT GANXETS B 4 - 2
(14 - 06)
19/01/18 00:00 SGJ11E05      REUS DEPORTIU C - CTT CAMBRILS D 5 - 1
(17 - 03)
Jornada 12 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
26/01/18 00:00 SGJ12E01      CJ ULLDECONA B - CTT CORNUDELLA B 2 - 4
(11 - 14)
26/01/18 00:00 SGJ12E02      AEC REUS - CTT LA SELVA C 2 - 4
(09 - 12)
26/01/18 00:00 SGJ12E03      CTT SALOU - CTT MORA D'EBRE 5 - 1
(16 - 05)
26/01/18 00:00 SGJ12E04      CTT CAMBRILS D - CTT AMPOSTA B 1 - 5
(05 - 16)
26/01/18 00:00 SGJ12E05      CTT GANXETS B - REUS DEPORTIU C 4 - 2
(14 - 08)
Jornada 13 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
02/02/18 00:00 SGJ13E01      CTT LA SELVA C - CTT SALOU 4 - 2
(15 - 10)
02/02/18 00:00 SGJ13E02      CTT CORNUDELLA B - CTT CAMBRILS D 6 - 0
(18 - 01)
02/02/18 00:00 SGJ13E03      CTT MORA D'EBRE - CJ ULLDECONA B 2 - 4
(08 - 13)
02/02/18 00:00 SGJ13E04      REUS DEPORTIU C - AEC REUS 2 - 4
(09 - 14)
02/02/18 00:00 SGJ13E05      CTT AMPOSTA B - CTT GANXETS B 3 - 4
(12 - 16)
Jornada 14 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
09/02/18 00:00 SGJ14E01      CTT CAMBRILS D - CJ ULLDECONA B 0 - 6
(04 - 18)
09/02/18 00:00 SGJ14E02      CTT SALOU - REUS DEPORTIU C 3 - 4
(10 - 12)
09/02/18 00:00 SGJ14E03      CTT LA SELVA C - CTT MORA D'EBRE 6 - 0
(18 - 02)
09/02/18 00:00 SGJ14E04      CTT GANXETS B - CTT CORNUDELLA B 3 - 4
(12 - 13)
09/02/18 00:00 SGJ14E05      AEC REUS - CTT AMPOSTA B 5 - 1
(17 - 04)
Jornada 15 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
23/02/18 00:00 SGJ15E01      REUS DEPORTIU C - CTT LA SELVA C 2 - 4
(09 - 15)
23/02/18 00:00 SGJ15E02      CJ ULLDECONA B - CTT GANXETS B 4 - 2
(13 - 12)
23/02/18 00:00 SGJ15E03      CTT MORA D'EBRE - CTT CAMBRILS D 6 - 0
(18 - 03)
23/02/18 00:00 SGJ15E04      CTT AMPOSTA B - CTT SALOU 4 - 2
(16 - 08)
23/02/18 00:00 SGJ15E05      CTT CORNUDELLA B - AEC REUS 6 - 0
(18 - 07)
Jornada 16 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
02/03/18 00:00 SGJ16E01      CTT GANXETS B - CTT CAMBRILS D 6 - 0
(18 - 02)
02/03/18 00:00 SGJ16E02      CTT LA SELVA C - CTT AMPOSTA B 4 - 2
(12 - 06)
02/03/18 00:00 SGJ16E03      REUS DEPORTIU C - CTT MORA D'EBRE 5 - 1
(15 - 08)
02/03/18 00:00 SGJ16E04      AEC REUS - CJ ULLDECONA B 4 - 3
(15 - 09)
02/03/18 00:00 SGJ16E05      CTT SALOU - CTT CORNUDELLA B 6 - 0
(18 - 06)
Jornada 17 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
09/03/18 00:00 SGJ17E01      CTT AMPOSTA B - REUS DEPORTIU C 1 - 5
(09 - 17)
09/03/18 00:00 SGJ17E02      CTT CAMBRILS D - AEC REUS 0 - 6
(01 - 18)
09/03/18 00:00 SGJ17E03      CTT GANXETS B - CTT MORA D'EBRE 6 - 0
(18 - 05)
09/03/18 00:00 SGJ17E04      CTT CORNUDELLA B - CTT LA SELVA C 3 - 4
(12 - 13)
09/03/18 00:00 SGJ17E05      CJ ULLDECONA B - CTT SALOU 3 - 4
(14 - 15)
Jornada 18 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
16/03/18 00:00 SGJ18E01      AEC REUS - CTT GANXETS B 5 - 1
(17 - 06)
16/03/18 00:00 SGJ18E02      REUS DEPORTIU C - CTT CORNUDELLA B 2 - 4
(10 - 15)
16/03/18 00:00 SGJ18E03      CTT MORA D'EBRE - CTT AMPOSTA B 1 - 5
(04 - 17)
16/03/18 00:00 SGJ18E04      CTT SALOU - CTT CAMBRILS D 6 - 0
(18 - 02)
16/03/18 00:00 SGJ18E05      CTT LA SELVA C - CJ ULLDECONA B 5 - 1
(16 - 09)

Classificació

EQUIP Partits disputats Partits guanyats Partits perduts Punts guanyats Punts perduts
1.- CTT CORNUDELLA B 18 16 2 75 41
2.- AEC REUS 18 14 4 73 39
3.- CTT LA SELVA C 18 13 5 67 43
4.- CTT SALOU 18 12 6 73 40
5.- CTT GANXETS B 18 10 8 72 41
6.- REUS DEPORTIU C 18 8 10 55 56
7.- CJ ULLDECONA B 18 7 11 54 60
8.- CTT AMPOSTA B 18 7 11 49 63
9.- CTT MORA D'EBRE 18 2 16 29 80
10.- CTT CAMBRILS D 18 1 17 13 97
CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL SENSE APLICAR NORMATIVA DE DESEMPATS.
SISTEMA DE JOC: SWAYTHLING REDUÏT, AMB EL DOBLE AL FINAL.
SEMPRE ES JUGUEN ELS 6 PARTITS INDIVIDUALS, EL DOBLE NOMÉS SI S'ARRIVA AL 3-3.