Resultats PRIMERA - 2022/2023

Representació Territorial de Tarragona de la Federació Catalana de Tennis de Taula
Jornada 1 Equip Local Resultat Equip Visitant
30/09/22
20:30
CTT MORA D'EBRE
3 - 4
(13 - 14)
CJ ULLDECONA B
30/09/22
21:00
AEC REUS B
1 - 5
(06 - 15)
AEC REUS C
30/09/22
21:00
CLUB GIMNÀSTIC D
5 - 1
(16 - 03)
CTT LA SELVA B
30/09/22
21:00
CTT TORTOSA C
0 - 0
(00 - 00)
CTT TORTOSA D
30/09/22
21:30
CTT VINARÒS
4 - 2
(14 - 10)
CTT GANXETS B
Jornada 2 Equip Local Resultat Equip Visitant
14/10/22
20:30
CTT GANXETS B
0 - 0
(00 - 00)
CTT TORTOSA C
14/10/22
21:00
CTT TORTOSA D
1 - 5
(04 - 15)
AEC REUS B
14/10/22
20:30
CTT LA SELVA B
3 - 4
(11 - 17)
CTT VINARÒS
15/10/22
10:30
AEC REUS C
4 - 2
(13 - 08)
CTT MORA D'EBRE
14/10/22
20:30
CJ ULLDECONA B
2 - 4
(07 - 13)
CLUB GIMNÀSTIC D
Jornada 3 Equip Local Resultat Equip Visitant
21/10/22
21:00
CLUB GIMNÀSTIC D
4 - 2
(12 - 08)
AEC REUS C
21/10/22
20:30
CTT MORA D'EBRE
5 - 1
(16 - 08)
CTT TORTOSA D
21/10/22
20:30
CJ ULLDECONA B
6 - 0
(18 - 04)
CTT LA SELVA B
21/10/22
21:00
AEC REUS B
2 - 4
(08 - 13)
CTT GANXETS B
21/10/22
21:00
CTT TORTOSA C
0 - 0
(00 - 00)
CTT VINARÒS
Jornada 4 Equip Local Resultat Equip Visitant
28/10/22
21:30
CTT VINARÒS
4 - 2
(15 - 09)
AEC REUS B
28/10/22
20:30
CTT GANXETS B
4 - 2
(15 - 10)
CTT MORA D'EBRE
28/10/22
20:30
CTT LA SELVA B
0 - 0
(00 - 00)
CTT TORTOSA C
28/10/22
21:00
CTT TORTOSA D
2 - 4
(07 - 12)
CLUB GIMNÀSTIC D
29/10/22
10:30
AEC REUS C
4 - 3
(13 - 12)
CJ ULLDECONA B
Jornada 5 Equip Local Resultat Equip Visitant
04/11/22
20:30
CJ ULLDECONA B
4 - 2
(12 - 09)
CTT TORTOSA D
04/11/22
21:00
CLUB GIMNÀSTIC D
4 - 2
(16 - 09)
CTT GANXETS B
05/11/22
10:30
AEC REUS C
5 - 1
(17 - 03)
CTT LA SELVA B
04/11/22
20:30
CTT MORA D'EBRE
4 - 2
(13 - 08)
CTT VINARÒS
04/11/22
21:00
AEC REUS B
0 - 0
(00 - 00)
CTT TORTOSA C
Jornada 6 Equip Local Resultat Equip Visitant
18/11/22
21:00
CTT TORTOSA C
0 - 0
(00 - 00)
CTT MORA D'EBRE
18/11/22
21:30
CTT VINARÒS
3 - 4
(14 - 14)
CLUB GIMNÀSTIC D
18/11/22
20:30
CTT LA SELVA B
0 - 6
(05 - 18)
AEC REUS B
18/11/22
20:30
CTT GANXETS B
4 - 3
(15 - 11)
CJ ULLDECONA B
18/11/22
21:00
CTT TORTOSA D
0 - 6
(04 - 18)
AEC REUS C
Jornada 7 Equip Local Resultat Equip Visitant
26/11/22
10:30
AEC REUS C
5 - 1
(17 - 07)
CTT GANXETS B
25/11/22
20:30
CJ ULLDECONA B
4 - 2
(12 - 09)
CTT VINARÒS
25/11/22
21:00
CTT TORTOSA D
2 - 4
(12 - 15)
CTT LA SELVA B
25/11/22
21:00
CLUB GIMNÀSTIC D
0 - 0
(00 - 00)
CTT TORTOSA C
25/11/22
20:30
CTT MORA D'EBRE
1 - 5
(08 - 15)
AEC REUS B
Jornada 8 Equip Local Resultat Equip Visitant
02/12/22
21:00
AEC REUS B
4 - 2
(15 - 11)
CLUB GIMNÀSTIC D
02/12/22
21:00
CTT TORTOSA C
0 - 0
(00 - 00)
CJ ULLDECONA B
02/12/22
20:30
CTT MORA D'EBRE
5 - 1
(15 - 07)
CTT LA SELVA B
02/12/22
21:30
CTT VINARÒS
4 - 3
(15 - 11)
AEC REUS C
02/12/22
20:30
CTT GANXETS B
5 - 1
(16 - 05)
CTT TORTOSA D
Jornada 9 Equip Local Resultat Equip Visitant
16/12/22
21:00
CTT TORTOSA D
0 - 6
(02 - 18)
CTT VINARÒS
17/12/22
10:30
AEC REUS C
0 - 0
(00 - 00)
CTT TORTOSA C
16/12/22
20:30
CTT LA SELVA B
4 - 2
(13 - 11)
CTT GANXETS B
16/12/22
20:30
CJ ULLDECONA B
3 - 4
(11 - 13)
AEC REUS B
16/12/22
21:00
CLUB GIMNÀSTIC D
4 - 3
(17 - 11)
CTT MORA D'EBRE
Jornada 10 Equip Local Resultat Equip Visitant
13/01/23
20:30
CJ ULLDECONA B
2 - 4
(09 - 13)
CTT MORA D'EBRE
14/01/23
10:30
AEC REUS C
2 - 4
(11 - 13)
AEC REUS B
13/01/23
20:30
CTT LA SELVA B
1 - 5
(08 - 15)
CLUB GIMNÀSTIC D
13/01/23
21:00
CTT TORTOSA D
0 - 0
(00 - 00)
CTT TORTOSA C
13/01/23
20:30
CTT GANXETS B
4 - 2
(14 - 12)
CTT VINARÒS
Jornada 11 Equip Local Resultat Equip Visitant
20/01/23
21:00
CTT TORTOSA C
0 - 0
(00 - 00)
CTT GANXETS B
20/01/23
21:00
AEC REUS B
5 - 1
(15 - 06)
CTT TORTOSA D
20/01/23
21:30
CTT VINARÒS
0 - 0
(00 - 00)
CTT LA SELVA B
20/01/23
20:30
CTT MORA D'EBRE
2 - 4
(09 - 12)
AEC REUS C
20/01/23
21:00
CLUB GIMNÀSTIC D
5 - 1
(16 - 03)
CJ ULLDECONA B
Jornada 12 Equip Local Resultat Equip Visitant
28/01/23
10:30
AEC REUS C
5 - 1
(15 - 11)
CLUB GIMNÀSTIC D
27/01/23
21:00
CTT TORTOSA D
2 - 4
(10 - 13)
CTT MORA D'EBRE
27/01/23
20:30
CTT LA SELVA B
4 - 2
(15 - 10)
CJ ULLDECONA B
27/01/23
20:30
CTT GANXETS B
3 - 4
(10 - 16)
AEC REUS B
27/01/23
21:30
CTT VINARÒS
0 - 0
(00 - 00)
CTT TORTOSA C
Jornada 13 Equip Local Resultat Equip Visitant
03/02/23
21:00
AEC REUS B
5 - 1
(16 - 05)
CTT VINARÒS
03/02/23
20:30
CTT MORA D'EBRE
2 - 4
(11 - 15)
CTT GANXETS B
03/02/23
21:00
CTT TORTOSA C
0 - 0
(00 - 00)
CTT LA SELVA B
03/02/23
21:00
CLUB GIMNÀSTIC D
6 - 0
(18 - 05)
CTT TORTOSA D
03/02/23
20:30
CJ ULLDECONA B
2 - 4
(11 - 15)
AEC REUS C
Jornada 14 Equip Local Resultat Equip Visitant
10/02/23
21:00
CTT TORTOSA D
1 - 5
(07 - 16)
CJ ULLDECONA B
10/02/23
20:30
CTT GANXETS B
2 - 4
(10 - 13)
CLUB GIMNÀSTIC D
10/02/23
20:30
CTT LA SELVA B
2 - 4
(07 - 16)
AEC REUS C
10/02/23
21:30
CTT VINARÒS
4 - 3
(13 - 12)
CTT MORA D'EBRE
10/02/23
21:00
CTT TORTOSA C
0 - 0
(00 - 00)
AEC REUS B
Jornada 15 Equip Local Resultat Equip Visitant
17/02/23
20:30
CTT MORA D'EBRE
0 - 0
(00 - 00)
CTT TORTOSA C
17/02/23
21:00
CLUB GIMNÀSTIC D
4 - 2
(13 - 08)
CTT VINARÒS
17/02/23
21:00
AEC REUS B
4 - 2
(12 - 07)
CTT LA SELVA B
17/02/23
20:30
CJ ULLDECONA B
0 - 6
(04 - 18)
CTT GANXETS B
18/02/23
10:30
AEC REUS C
5 - 1
(17 - 06)
CTT TORTOSA D
Jornada 16 Equip Local Resultat Equip Visitant
24/02/23
20:30
CTT GANXETS B
2 - 4
(08 - 14)
AEC REUS C
24/02/23
21:30
CTT VINARÒS
2 - 4
(07 - 13)
CJ ULLDECONA B
24/02/23
20:30
CTT LA SELVA B
4 - 2
(14 - 10)
CTT TORTOSA D
24/02/23
21:00
CTT TORTOSA C
0 - 0
(00 - 00)
CLUB GIMNÀSTIC D
24/02/23
21:00
AEC REUS B
5 - 1
(17 - 04)
CTT MORA D'EBRE
Jornada 17 Equip Local Resultat Equip Visitant
03/03/23
21:00
CLUB GIMNÀSTIC D
1 - 5
(10 - 15)
AEC REUS B
03/03/23
20:30
CJ ULLDECONA B
0 - 0
(00 - 00)
CTT TORTOSA C
03/03/23
20:30
CTT LA SELVA B
1 - 5
(07 - 16)
CTT MORA D'EBRE
04/03/23
10:30
AEC REUS C
4 - 2
(14 - 07)
CTT VINARÒS
03/03/23
21:00
CTT TORTOSA D
0 - 6
(04 - 18)
CTT GANXETS B
Jornada 18 Equip Local Resultat Equip Visitant
10/03/23
21:30
CTT VINARÒS
4 - 2
(16 - 08)
CTT TORTOSA D
10/03/23
21:00
CTT TORTOSA C
0 - 0
(00 - 00)
AEC REUS C
10/03/23
20:30
CTT GANXETS B
5 - 1
(17 - 08)
CTT LA SELVA B
10/03/23
21:00
AEC REUS B
6 - 0
(18 - 00)
CJ ULLDECONA B
10/03/23
20:30
CTT MORA D'EBRE
0 - 6
(04 - 18)
CLUB GIMNÀSTIC D

Classificació

EQUIP PD PG PE PP WO PF PC PUNTS
1.- AEC REUS B 16 13 0 3 0 67 31 26
2.- AEC REUS C 16 13 0 3 0 66 32 26
3.- CLUB GIMNÀSTIC D 16 13 0 3 0 63 35 26
4.- CTT GANXETS B 16 9 0 7 0 56 42 18
5.- CTT VINARÒS 16 7 0 8 1 46 48 13
6.- CTT MORA D'EBRE 16 6 0 10 0 46 53 12
7.- CJ ULLDECONA B 16 6 0 10 0 45 55 12
8.- CTT LA SELVA B 16 4 0 11 1 29 62 7
9.- CTT TORTOSA D 16 0 0 16 0 18 78 0
10.- CTT TORTOSA C 0 0 0 0 0 0 0 0
CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL SENSE APLICAR NORMATIVA DE DESEMPATS.
SISTEMA DE JOC: SWAYTHLING REDUÏT, AMB EL DOBLE AL FINAL.
SEMPRE ES JUGUEN ELS 6 PARTITS INDIVIDUALS, EL DOBLE NOMÉS SI S'ARRIBA AL 3-3.