Resultats PRIMERA - 2019/2020

Representació Territorial de Tarragona de la Federació Catalana de Tennis de Taula
Jornada 1 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
27/09/19 21:30 PMJ01E01      CTT SALOU - CTT CORNUDELLA 0 - 6
(04 - 18)
27/09/19 20:30 PMJ01E02      REUS DEPORTIU B - ELS CARQUINYOLIS 5 - 1
(15 - 07)
27/09/19 21:30 PMJ01E03      CLUB GIMNÀSTIC D - CTT AMPOSTA 6 - 0
(18 - 00)
27/09/19 21:00 PMJ01E04      CTT LA SELVA B - CJ ULLDECONA 3 - 4
(14 - 14)
27/09/19 21:00 PMJ01E05      CTT TORTOSA C - CTT VINARÒS 3 - 4
(10 - 14)
Jornada 2 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
04/10/19 20:30 PMJ02E01      CJ ULLDECONA - REUS DEPORTIU B 2 - 4
(11 - 15)
04/10/19 21:30 PMJ02E02      CTT VINARÒS - CTT SALOU 5 - 1
(17 - 04)
04/10/19 21:00 PMJ02E03      CTT AMPOSTA - CTT TORTOSA C 3 - 4
(11 - 13)
04/10/19 21:30 PMJ02E04      CTT CORNUDELLA - CTT LA SELVA B 4 - 2
(12 - 07)
04/10/19 21:30 PMJ02E05      ELS CARQUINYOLIS - CLUB GIMNÀSTIC D 4 - 2
(14 - 11)
Jornada 3 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
11/10/19 21:00 PMJ03E01      CTT LA SELVA B - CTT VINARÒS 5 - 1
(15 - 07)
11/10/19 21:30 PMJ03E02      CLUB GIMNÀSTIC D - CJ ULLDECONA 4 - 2
(15 - 10)
11/10/19 21:30 PMJ03E03      ELS CARQUINYOLIS - CTT AMPOSTA 6 - 0
(18 - 05)
11/10/19 20:30 PMJ03E04      REUS DEPORTIU B - CTT CORNUDELLA 0 - 6
(04 - 18)
11/10/19 21:30 PMJ03E05      CTT SALOU - CTT TORTOSA C 4 - 3
(13 - 15)
Jornada 4 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
18/10/19 21:30 PMJ04E01      CTT CORNUDELLA - CLUB GIMNÀSTIC D 5 - 1
(17 - 08)
18/10/19 21:00 PMJ04E02      CTT TORTOSA C - CTT LA SELVA B 1 - 5
(07 - 16)
18/10/19 21:00 PMJ04E03      CTT AMPOSTA - CTT SALOU 5 - 1
(17 - 10)
18/10/19 21:30 PMJ04E04      CTT VINARÒS - REUS DEPORTIU B 4 - 3
(12 - 15)
18/10/19 20:30 PMJ04E05      CJ ULLDECONA - ELS CARQUINYOLIS 4 - 3
(13 - 10)
Jornada 5 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
25/10/19 20:30 PMJ05E01      REUS DEPORTIU B - CTT TORTOSA C 5 - 1
(16 - 06)
25/10/19 21:30 PMJ05E02      ELS CARQUINYOLIS - CTT CORNUDELLA 1 - 5
(06 - 17)
25/10/19 20:30 PMJ05E03      CJ ULLDECONA - CTT AMPOSTA 6 - 0
(18 - 03)
25/10/19 21:30 PMJ05E04      CLUB GIMNÀSTIC D - CTT VINARÒS 3 - 4
(13 - 13)
25/10/19 21:00 PMJ05E05      CTT LA SELVA B - CTT SALOU 6 - 0
(18 - 03)
Jornada 6 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
08/11/19 21:30 PMJ06E01      CTT VINARÒS - ELS CARQUINYOLIS 4 - 2
(14 - 11)
08/11/19 21:30 PMJ06E02      CTT SALOU - REUS DEPORTIU B 1 - 5
(05 - 16)
08/11/19 21:00 PMJ06E03      CTT AMPOSTA - CTT LA SELVA B 0 - 6
(04 - 18)
08/11/19 21:00 PMJ06E04      CTT TORTOSA C - CLUB GIMNÀSTIC D 0 - 6
(04 - 18)
08/11/19 21:30 PMJ06E05      CTT CORNUDELLA - CJ ULLDECONA 4 - 2
(12 - 07)
Jornada 7 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
15/11/19 21:30 PMJ07E01      CLUB GIMNÀSTIC D - CTT SALOU 6 - 0
(18 - 01)
15/11/19 20:30 PMJ07E02      CJ ULLDECONA - CTT VINARÒS 4 - 2
(13 - 11)
15/11/19 21:30 PMJ07E03      CTT CORNUDELLA - CTT AMPOSTA 5 - 1
(15 - 05)
15/11/19 21:30 PMJ07E04      ELS CARQUINYOLIS - CTT TORTOSA C 4 - 2
(14 - 12)
15/11/19 20:30 PMJ07E05      REUS DEPORTIU B - CTT LA SELVA B 4 - 2
(14 - 07)
Jornada 8 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
22/11/19 21:00 PMJ08E01      CTT TORTOSA C - CJ ULLDECONA 1 - 5
(09 - 15)
22/11/19 21:00 PMJ08E02      CTT LA SELVA B - CLUB GIMNÀSTIC D 2 - 4
(07 - 14)
22/11/19 20:30 PMJ08E03      REUS DEPORTIU B - CTT AMPOSTA 5 - 1
(17 - 04)
22/11/19 21:30 PMJ08E04      CTT SALOU - ELS CARQUINYOLIS 1 - 5
(09 - 15)
22/11/19 21:30 PMJ08E05      CTT VINARÒS - CTT CORNUDELLA 4 - 3
(15 - 13)
Jornada 9 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
29/11/19 21:30 PMJ09E01      ELS CARQUINYOLIS - CTT LA SELVA B 5 - 1
(16 - 07)
29/11/19 21:30 PMJ09E02      CTT CORNUDELLA - CTT TORTOSA C 4 - 2
(13 - 08)
29/11/19 21:00 PMJ09E03      CTT AMPOSTA - CTT VINARÒS 3 - 4
(11 - 12)
29/11/19 20:30 PMJ09E04      CJ ULLDECONA - CTT SALOU 6 - 0
(18 - 02)
29/11/19 21:30 PMJ09E05      CLUB GIMNÀSTIC D - REUS DEPORTIU B 1 - 5
(09 - 16)
Jornada 10 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
13/12/19 21:30 PMJ10E01      CTT CORNUDELLA - CTT SALOU 5 - 1
(16 - 04)
13/12/19 21:30 PMJ10E02      ELS CARQUINYOLIS - REUS DEPORTIU B 1 - 5
(03 - 17)
13/12/19 21:00 PMJ10E03      CTT AMPOSTA - CLUB GIMNÀSTIC D 2 - 4
(07 - 12)
13/12/19 20:30 PMJ10E04      CJ ULLDECONA - CTT LA SELVA B 6 - 0
(18 - 05)
13/12/19 21:30 PMJ10E05      CTT VINARÒS - CTT TORTOSA C 4 - 2
(14 - 09)
Jornada 11 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
20/12/19 20:30 PMJ11E01      REUS DEPORTIU B - CJ ULLDECONA 5 - 1
(17 - 07)
20/12/19 21:30 PMJ11E02      CTT SALOU - CTT VINARÒS 1 - 5
(03 - 17)
20/12/19 21:00 PMJ11E03      CTT TORTOSA C - CTT AMPOSTA 4 - 2
(12 - 10)
20/12/19 21:00 PMJ11E04      CTT LA SELVA B - CTT CORNUDELLA 1 - 5
(05 - 16)
20/12/19 21:30 PMJ11E05      CLUB GIMNÀSTIC D - ELS CARQUINYOLIS 4 - 2
(16 - 10)
Jornada 12 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
10/01/20 21:30 PMJ12E01      CTT VINARÒS - CTT LA SELVA B 2 - 4
(07 - 12)
10/01/20 20:30 PMJ12E02      CJ ULLDECONA - CLUB GIMNÀSTIC D 2 - 4
(08 - 13)
10/01/20 21:00 PMJ12E03      CTT AMPOSTA - ELS CARQUINYOLIS 4 - 3
(15 - 10)
10/01/20 21:30 PMJ12E04      CTT CORNUDELLA - REUS DEPORTIU B 4 - 2
(15 - 11)
10/01/20 21:00 PMJ12E05      CTT TORTOSA C - CTT SALOU 4 - 2
(16 - 08)
Jornada 13 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
17/01/20 21:30 PMJ13E01      CLUB GIMNÀSTIC D - CTT CORNUDELLA 2 - 4
(12 - 16)
17/01/20 21:00 PMJ13E02      CTT LA SELVA B - CTT TORTOSA C 4 - 2
(13 - 08)
17/01/20 21:30 PMJ13E03      CTT SALOU - CTT AMPOSTA 0 - 6
(02 - 18)
17/01/20 20:30 PMJ13E04      REUS DEPORTIU B - CTT VINARÒS 3 - 4
(12 - 15)
17/01/20 21:30 PMJ13E05      ELS CARQUINYOLIS - CJ ULLDECONA 3 - 4
(14 - 15)
Jornada 14 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
24/01/20 21:00 PMJ14E01      CTT TORTOSA C - REUS DEPORTIU B 0 - 6
(04 - 18)
24/01/20 21:30 PMJ14E02      CTT CORNUDELLA - ELS CARQUINYOLIS 4 - 3
(17 - 10)
24/01/20 21:00 PMJ14E03      CTT AMPOSTA - CJ ULLDECONA 4 - 3
(15 - 13)
24/01/20 21:30 PMJ14E04      CTT VINARÒS - CLUB GIMNÀSTIC D 2 - 4
(10 - 12)
24/01/20 21:30 PMJ14E05      CTT SALOU - CTT LA SELVA B 1 - 5
(05 - 17)
Jornada 15 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
07/02/20 21:30 PMJ15E01      ELS CARQUINYOLIS - CTT VINARÒS 2 - 4
(08 - 15)
07/02/20 20:30 PMJ15E02      REUS DEPORTIU B - CTT SALOU 6 - 0
(18 - 02)
07/02/20 21:00 PMJ15E03      CTT LA SELVA B - CTT AMPOSTA 5 - 1
(15 - 04)
07/02/20 21:30 PMJ15E04      CLUB GIMNÀSTIC D - CTT TORTOSA C 4 - 3
(16 - 13)
07/02/20 20:30 PMJ15E05      CJ ULLDECONA - CTT CORNUDELLA 2 - 4
(10 - 13)
Jornada 16 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
14/02/20 21:30 PMJ16E01      CTT SALOU - CLUB GIMNÀSTIC D 0 - 6
(02 - 18)
14/02/20 21:30 PMJ16E02      CTT VINARÒS - CJ ULLDECONA 2 - 4
(11 - 14)
14/02/20 21:00 PMJ16E03      CTT AMPOSTA - CTT CORNUDELLA 5 - 1
(16 - 05)
14/02/20 21:00 PMJ16E04      CTT TORTOSA C - ELS CARQUINYOLIS 6 - 0
(18 - 05)
14/02/20 21:00 PMJ16E05      CTT LA SELVA B - REUS DEPORTIU B 0 - 6
(02 - 18)
Jornada 17 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
28/02/20 20:30 PMJ17E01      CJ ULLDECONA - CTT TORTOSA C 2 - 4
(11 - 14)
28/02/20 21:30 PMJ17E02      CLUB GIMNÀSTIC D - CTT LA SELVA B 3 - 4
(15 - 15)
28/02/20 21:00 PMJ17E03      CTT AMPOSTA - REUS DEPORTIU B 4 - 2
(13 - 07)
28/02/20 21:30 PMJ17E04      ELS CARQUINYOLIS - CTT SALOU 6 - 0
(18 - 01)
28/02/20 21:30 PMJ17E05      CTT CORNUDELLA - CTT VINARÒS 0 - 6
(03 - 18)
Jornada 18 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
13/03/20 21:00 PMJ18E01      CTT LA SELVA B - ELS CARQUINYOLIS 0 - 0
(00 - 00)
13/03/20 21:00 PMJ18E02      CTT TORTOSA C - CTT CORNUDELLA 0 - 0
(00 - 00)
13/03/20 21:30 PMJ18E03      CTT VINARÒS - CTT AMPOSTA 0 - 0
(00 - 00)
13/03/20 21:30 PMJ18E04      CTT SALOU - CJ ULLDECONA 0 - 0
(00 - 00)
13/03/20 20:30 PMJ18E05      REUS DEPORTIU B - CLUB GIMNÀSTIC D 0 - 0
(00 - 00)

Classificació

EQUIP Partits disputats Partits guanyats Partits perduts Partits WO Punts guanyats Punts perduts PUNTS
1.- CTT CORNUDELLA 17 14 3 0 69 35 28
2.- CTT VINARÒS 17 12 5 0 61 47 24
3.- REUS DEPORTIU B 17 12 5 0 71 33 24
4.- CLUB GIMNÀSTIC D 17 11 6 0 64 41 22
5.- CJ ULLDECONA 17 9 8 0 59 47 18
6.- CTT LA SELVA B 17 9 8 0 55 49 18
7.- ELS CARQUINYOLIS 17 6 11 0 51 55 12
8.- CTT AMPOSTA 17 6 11 0 41 65 12
9.- CTT TORTOSA C 17 5 12 0 42 64 10
10.- CTT SALOU 17 1 16 0 13 90 2
CLASSIFICACIÓ FINAL APLICANT NORMATIVA DE DESEMPATS.
SISTEMA DE JOC: SWAYTHLING REDUÏT, AMB EL DOBLE AL FINAL.
SEMPRE ES JUGUEN ELS 6 PARTITS INDIVIDUALS, EL DOBLE NOMÉS SI S'ARRIBA AL 3-3.