Resultats PRIMERA - 2018/2019

Representació Territorial de Tarragona de la Federació Catalana de Tennis de Taula
Jornada 1 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
29/09/18 10:30 PMJ01E01      CTT ALMOSTER C - AEC REUS 3 - 4
(15 - 15)
28/09/18 20:30 PMJ01E02      LIRA MANFRED B - CTT GANXETS 3 - 4
(14 - 14)
28/09/18 21:00 PMJ01E03      CLUB GIMNÀSTIC D - CTT AMPOSTA 5 - 1
(15 - 08)
28/09/18 21:00 PMJ01E04      CTT LA SELVA C - CTT CORNUDELLA B 5 - 1
(16 - 04)
28/09/18 20:30 PMJ01E05      CJ ULLDECONA - CTT TORTOSA C 3 - 4
(12 - 16)
Jornada 2 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
05/10/18 21:30 PMJ02E01      AEC REUS - CTT LA SELVA C 3 - 4
(12 - 14)
05/10/18 21:30 PMJ02E02      CTT CORNUDELLA B - CLUB GIMNÀSTIC D 4 - 3
(14 - 14)
05/10/18 21:00 PMJ02E03      CTT TORTOSA C - LIRA MANFRED B 4 - 2
(12 - 07)
05/10/18 20:30 PMJ02E04      CTT GANXETS - CTT ALMOSTER C 4 - 3
(17 - 13)
05/10/18 21:00 PMJ02E05      CTT AMPOSTA - CJ ULLDECONA 1 - 5
(10 - 16)
Jornada 3 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
19/10/18 21:00 PMJ03E01      CTT LA SELVA C - CTT GANXETS 2 - 4
(11 - 14)
20/10/18 10:30 PMJ03E02      CTT ALMOSTER C - CTT TORTOSA C 4 - 3
(16 - 13)
19/10/18 21:00 PMJ03E03      CTT AMPOSTA - CTT CORNUDELLA B 6 - 0
(18 - 04)
19/10/18 21:00 PMJ03E04      CLUB GIMNÀSTIC D - AEC REUS 2 - 4
(11 - 12)
19/10/18 20:30 PMJ03E05      CJ ULLDECONA - LIRA MANFRED B 4 - 2
(15 - 10)
Jornada 4 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
26/10/18 20:30 PMJ04E01      CTT GANXETS - CLUB GIMNÀSTIC D 4 - 2
(15 - 09)
26/10/18 21:30 PMJ04E02      AEC REUS - CTT AMPOSTA 3 - 4
(10 - 15)
26/10/18 20:30 PMJ04E03      LIRA MANFRED B - CTT ALMOSTER C 6 - 0
(18 - 02)
26/10/18 21:00 PMJ04E04      CTT TORTOSA C - CTT LA SELVA C 1 - 5
(05 - 17)
26/10/18 21:30 PMJ04E05      CTT CORNUDELLA B - CJ ULLDECONA 4 - 3
(16 - 11)
Jornada 5 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
09/11/18 21:00 PMJ05E01      CLUB GIMNÀSTIC D - CTT TORTOSA C 6 - 0
(18 - 03)
09/11/18 21:00 PMJ05E02      CTT LA SELVA C - LIRA MANFRED B 5 - 1
(17 - 07)
09/11/18 21:30 PMJ05E03      CTT CORNUDELLA B - AEC REUS 3 - 4
(09 - 15)
09/11/18 21:00 PMJ05E04      CTT AMPOSTA - CTT GANXETS 3 - 4
(15 - 15)
09/11/18 20:30 PMJ05E05      CJ ULLDECONA - CTT ALMOSTER C 4 - 2
(15 - 09)
Jornada 6 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
16/11/18 21:00 PMJ06E01      CTT TORTOSA C - CTT AMPOSTA 0 - 6
(09 - 18)
16/11/18 20:30 PMJ06E02      CTT GANXETS - CTT CORNUDELLA B 6 - 0
(18 - 04)
17/11/18 10:30 PMJ06E03      CTT ALMOSTER C - CTT LA SELVA C 1 - 5
(06 - 15)
16/11/18 20:30 PMJ06E04      LIRA MANFRED B - CLUB GIMNÀSTIC D 2 - 4
(08 - 15)
16/11/18 21:30 PMJ06E05      AEC REUS - CJ ULLDECONA 2 - 4
(11 - 13)
Jornada 7 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
23/11/18 21:00 PMJ07E01      CTT AMPOSTA - LIRA MANFRED B 4 - 3
(17 - 11)
23/11/18 21:00 PMJ07E02      CLUB GIMNÀSTIC D - CTT ALMOSTER C 6 - 0
(18 - 04)
23/11/18 21:30 PMJ07E03      AEC REUS - CTT GANXETS 4 - 3
(18 - 12)
23/11/18 21:30 PMJ07E04      CTT CORNUDELLA B - CTT TORTOSA C 5 - 1
(16 - 06)
23/11/18 20:30 PMJ07E05      CJ ULLDECONA - CTT LA SELVA C 1 - 5
(07 - 16)
Jornada 8 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
30/11/18 20:30 PMJ08E01      LIRA MANFRED B - CTT CORNUDELLA B 4 - 2
(16 - 09)
30/11/18 21:00 PMJ08E02      CTT TORTOSA C - AEC REUS 4 - 2
(14 - 10)
30/11/18 21:00 PMJ08E03      CTT LA SELVA C - CLUB GIMNÀSTIC D 2 - 4
(10 - 13)
01/12/18 10:30 PMJ08E04      CTT ALMOSTER C - CTT AMPOSTA 5 - 1
(17 - 11)
30/11/18 20:30 PMJ08E05      CJ ULLDECONA - CTT GANXETS 5 - 1
(16 - 06)
Jornada 9 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
14/12/18 21:30 PMJ09E01      CTT CORNUDELLA B - CTT ALMOSTER C 3 - 4
(11 - 16)
14/12/18 21:00 PMJ09E02      CTT AMPOSTA - CTT LA SELVA C 1 - 5
(09 - 15)
14/12/18 20:30 PMJ09E03      CTT GANXETS - CTT TORTOSA C 4 - 2
(16 - 11)
14/12/18 21:30 PMJ09E04      AEC REUS - LIRA MANFRED B 4 - 2
(13 - 10)
14/12/18 21:00 PMJ09E05      CLUB GIMNÀSTIC D - CJ ULLDECONA 4 - 3
(16 - 10)
Jornada 10 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
21/12/18 21:30 PMJ10E01      AEC REUS - CTT ALMOSTER C 0 - 0
(00 - 00)
21/12/18 20:30 PMJ10E02      CTT GANXETS - LIRA MANFRED B 0 - 0
(00 - 00)
21/12/18 21:00 PMJ10E03      CTT AMPOSTA - CLUB GIMNÀSTIC D 0 - 0
(00 - 00)
21/12/18 21:30 PMJ10E04      CTT CORNUDELLA B - CTT LA SELVA C 0 - 0
(00 - 00)
21/12/18 21:00 PMJ10E05      CTT TORTOSA C - CJ ULLDECONA 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 11 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
11/01/19 21:00 PMJ11E01      CTT LA SELVA C - AEC REUS 0 - 0
(00 - 00)
11/01/19 21:00 PMJ11E02      CLUB GIMNÀSTIC D - CTT CORNUDELLA B 0 - 0
(00 - 00)
11/01/19 20:30 PMJ11E03      LIRA MANFRED B - CTT TORTOSA C 0 - 0
(00 - 00)
12/01/19 10:30 PMJ11E04      CTT ALMOSTER C - CTT GANXETS 0 - 0
(00 - 00)
11/01/19 20:30 PMJ11E05      CJ ULLDECONA - CTT AMPOSTA 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 12 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
18/01/19 20:30 PMJ12E01      CTT GANXETS - CTT LA SELVA C 0 - 0
(00 - 00)
18/01/19 21:00 PMJ12E02      CTT TORTOSA C - CTT ALMOSTER C 0 - 0
(00 - 00)
18/01/19 21:30 PMJ12E03      CTT CORNUDELLA B - CTT AMPOSTA 0 - 0
(00 - 00)
18/01/19 21:30 PMJ12E04      AEC REUS - CLUB GIMNÀSTIC D 0 - 0
(00 - 00)
18/01/19 20:30 PMJ12E05      LIRA MANFRED B - CJ ULLDECONA 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 13 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
25/01/19 21:00 PMJ13E01      CLUB GIMNÀSTIC D - CTT GANXETS 0 - 0
(00 - 00)
25/01/19 21:00 PMJ13E02      CTT AMPOSTA - AEC REUS 0 - 0
(00 - 00)
26/01/19 10:30 PMJ13E03      CTT ALMOSTER C - LIRA MANFRED B 0 - 0
(00 - 00)
25/01/19 21:00 PMJ13E04      CTT LA SELVA C - CTT TORTOSA C 0 - 0
(00 - 00)
25/01/19 20:30 PMJ13E05      CJ ULLDECONA - CTT CORNUDELLA B 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 14 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
01/02/19 21:00 PMJ14E01      CTT TORTOSA C - CLUB GIMNÀSTIC D 0 - 0
(00 - 00)
01/02/19 20:30 PMJ14E02      LIRA MANFRED B - CTT LA SELVA C 0 - 0
(00 - 00)
01/02/19 21:30 PMJ14E03      AEC REUS - CTT CORNUDELLA B 0 - 0
(00 - 00)
01/02/19 20:30 PMJ14E04      CTT GANXETS - CTT AMPOSTA 0 - 0
(00 - 00)
02/02/19 10:30 PMJ14E05      CTT ALMOSTER C - CJ ULLDECONA 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 15 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
08/02/19 21:00 PMJ15E01      CTT AMPOSTA - CTT TORTOSA C 0 - 0
(00 - 00)
08/02/19 21:30 PMJ15E02      CTT CORNUDELLA B - CTT GANXETS 0 - 0
(00 - 00)
08/02/19 21:00 PMJ15E03      CTT LA SELVA C - CTT ALMOSTER C 0 - 0
(00 - 00)
08/02/19 21:00 PMJ15E04      CLUB GIMNÀSTIC D - LIRA MANFRED B 0 - 0
(00 - 00)
08/02/19 20:30 PMJ15E05      CJ ULLDECONA - AEC REUS 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 16 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
22/02/19 20:30 PMJ16E01      LIRA MANFRED B - CTT AMPOSTA 0 - 0
(00 - 00)
23/02/19 10:30 PMJ16E02      CTT ALMOSTER C - CLUB GIMNÀSTIC D 0 - 0
(00 - 00)
22/02/19 20:30 PMJ16E03      CTT GANXETS - AEC REUS 0 - 0
(00 - 00)
22/02/19 21:00 PMJ16E04      CTT TORTOSA C - CTT CORNUDELLA B 0 - 0
(00 - 00)
22/02/19 21:00 PMJ16E05      CTT LA SELVA C - CJ ULLDECONA 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 17 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
01/03/19 21:30 PMJ17E01      CTT CORNUDELLA B - LIRA MANFRED B 0 - 0
(00 - 00)
01/03/19 21:30 PMJ17E02      AEC REUS - CTT TORTOSA C 0 - 0
(00 - 00)
01/03/19 21:00 PMJ17E03      CLUB GIMNÀSTIC D - CTT LA SELVA C 0 - 0
(00 - 00)
01/03/19 21:00 PMJ17E04      CTT AMPOSTA - CTT ALMOSTER C 0 - 0
(00 - 00)
01/03/19 20:30 PMJ17E05      CTT GANXETS - CJ ULLDECONA 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 18 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
09/03/19 10:30 PMJ18E01      CTT ALMOSTER C - CTT CORNUDELLA B 0 - 0
(00 - 00)
08/03/19 21:00 PMJ18E02      CTT LA SELVA C - CTT AMPOSTA 0 - 0
(00 - 00)
08/03/19 21:00 PMJ18E03      CTT TORTOSA C - CTT GANXETS 0 - 0
(00 - 00)
08/03/19 20:30 PMJ18E04      LIRA MANFRED B - AEC REUS 0 - 0
(00 - 00)
08/03/19 20:30 PMJ18E05      CJ ULLDECONA - CLUB GIMNÀSTIC D 0 - 0
(00 - 00)

Classificació

EQUIP Partits disputats Partits guanyats Partits perduts Punts guanyats Punts perduts
1.- CTT LA SELVA C 9 7 2 38 17
2.- CTT GANXETS 9 7 2 34 24
3.- CLUB GIMNÀSTIC D 9 6 3 36 20
4.- CJ ULLDECONA 9 5 4 32 25
5.- AEC REUS 9 5 4 30 29
6.- CTT AMPOSTA 9 4 5 27 30
7.- CTT ALMOSTER C 9 3 6 22 36
8.- CTT CORNUDELLA B 9 3 6 22 36
9.- CTT TORTOSA C 9 3 6 19 37
10.- LIRA MANFRED B 9 2 7 25 31
CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL SENSE APLICAR NORMATIVA DE DESEMPATS.
SISTEMA DE JOC: SWAYTHLING REDUÏT, AMB EL DOBLE AL FINAL.
SEMPRE ES JUGUEN ELS 6 PARTITS INDIVIDUALS, EL DOBLE NOMÉS SI S'ARRIVA AL 3-3.