Resultats PREFERENT - 2022/2023

Representació Territorial de Tarragona de la Federació Catalana de Tennis de Taula
Jornada 1 Equip Local Resultat Equip Visitant
30/09/22
20:30
CTT ALMOSTER B
0 - 6
(06 - 18)
CTT ALMOSTER
30/09/22
20:30
CTT LA SELVA
4 - 2
(15 - 07)
CJ ULLDECONA
30/09/22
21:30
CTT ESPLUGA
3 - 4
(14 - 16)
CTT LIRA VENDRELLENCA B
30/09/22
21:00
CLUB GIMNÀSTIC B
3 - 4
(11 - 16)
CLUB GIMNÀSTIC C
30/09/22
20:30
CTT CAMBRILS
5 - 1
(15 - 05)
REUS DEPORTIU
Jornada 2 Equip Local Resultat Equip Visitant
14/10/22
20:30
REUS DEPORTIU
5 - 1
(15 - 07)
CTT ESPLUGA
14/10/22
21:00
CLUB GIMNÀSTIC C
4 - 2
(13 - 09)
CTT LA SELVA
14/10/22
20:30
CTT LIRA VENDRELLENCA B
4 - 3
(15 - 16)
CTT ALMOSTER B
14/10/22
20:30
CJ ULLDECONA
2 - 4
(11 - 16)
CTT CAMBRILS
15/10/22
10:00
CTT ALMOSTER
5 - 1
(16 - 09)
CLUB GIMNÀSTIC B
Jornada 3 Equip Local Resultat Equip Visitant
21/10/22
21:00
CLUB GIMNÀSTIC B
5 - 1
(15 - 05)
CTT LIRA VENDRELLENCA B
21/10/22
20:30
CTT LA SELVA
5 - 1
(17 - 04)
CTT CAMBRILS
21/10/22
20:30
CTT ALMOSTER B
1 - 5
(08 - 17)
REUS DEPORTIU
21/10/22
21:00
CLUB GIMNÀSTIC C
1 - 5
(04 - 15)
CTT ALMOSTER
21/10/22
21:30
CTT ESPLUGA
2 - 4
(08 - 12)
CJ ULLDECONA
Jornada 4 Equip Local Resultat Equip Visitant
28/10/22
20:30
CJ ULLDECONA
3 - 4
(10 - 16)
CTT ALMOSTER B
29/10/22
10:00
CTT ALMOSTER
5 - 1
(15 - 05)
CTT LA SELVA
28/10/22
20:30
REUS DEPORTIU
4 - 3
(13 - 11)
CLUB GIMNÀSTIC B
28/10/22
20:30
CTT CAMBRILS
6 - 0
(18 - 02)
CTT ESPLUGA
28/10/22
20:30
CTT LIRA VENDRELLENCA B
1 - 5
(07 - 17)
CLUB GIMNÀSTIC C
Jornada 5 Equip Local Resultat Equip Visitant
04/11/22
21:00
CLUB GIMNÀSTIC C
5 - 1
(17 - 05)
REUS DEPORTIU
04/11/22
20:30
CTT LA SELVA
5 - 1
(17 - 04)
CTT ESPLUGA
04/11/22
21:00
CLUB GIMNÀSTIC B
4 - 2
(15 - 10)
CJ ULLDECONA
05/11/22
10:00
CTT ALMOSTER
4 - 2
(15 - 07)
CTT LIRA VENDRELLENCA B
04/11/22
20:30
CTT ALMOSTER B
1 - 5
(05 - 16)
CTT CAMBRILS
Jornada 6 Equip Local Resultat Equip Visitant
18/11/22
20:30
CTT CAMBRILS
4 - 2
(13 - 10)
CLUB GIMNÀSTIC B
18/11/22
20:30
CTT LIRA VENDRELLENCA B
2 - 4
(10 - 12)
CTT LA SELVA
18/11/22
20:30
CJ ULLDECONA
4 - 2
(13 - 09)
CLUB GIMNÀSTIC C
18/11/22
21:30
CTT ESPLUGA
3 - 4
(12 - 17)
CTT ALMOSTER B
18/11/22
20:30
REUS DEPORTIU
0 - 6
(06 - 18)
CTT ALMOSTER
Jornada 7 Equip Local Resultat Equip Visitant
26/11/22
10:00
CTT ALMOSTER
4 - 2
(14 - 06)
CJ ULLDECONA
25/11/22
20:30
CTT LA SELVA
2 - 4
(11 - 12)
CTT ALMOSTER B
25/11/22
21:00
CLUB GIMNÀSTIC C
4 - 2
(12 - 07)
CTT CAMBRILS
25/11/22
20:30
CTT LIRA VENDRELLENCA B
3 - 4
(15 - 16)
REUS DEPORTIU
25/11/22
21:00
CLUB GIMNÀSTIC B
4 - 3
(14 - 12)
CTT ESPLUGA
Jornada 8 Equip Local Resultat Equip Visitant
02/12/22
21:30
CTT ESPLUGA
2 - 4
(10 - 15)
CLUB GIMNÀSTIC C
02/12/22
20:30
CTT LA SELVA
6 - 0
(18 - 00)
REUS DEPORTIU
02/12/22
20:30
CTT CAMBRILS
2 - 4
(07 - 16)
CTT ALMOSTER
02/12/22
20:30
CTT ALMOSTER B
4 - 2
(13 - 08)
CLUB GIMNÀSTIC B
02/12/22
20:30
CJ ULLDECONA
4 - 3
(15 - 13)
CTT LIRA VENDRELLENCA B
Jornada 9 Equip Local Resultat Equip Visitant
16/12/22
20:30
CTT LIRA VENDRELLENCA B
0 - 6
(04 - 18)
CTT CAMBRILS
16/12/22
21:00
CLUB GIMNÀSTIC B
2 - 4
(09 - 14)
CTT LA SELVA
17/12/22
10:00
CTT ALMOSTER
6 - 0
(18 - 05)
CTT ESPLUGA
16/12/22
20:30
REUS DEPORTIU
2 - 4
(10 - 15)
CJ ULLDECONA
16/12/22
21:00
CLUB GIMNÀSTIC C
5 - 1
(15 - 05)
CTT ALMOSTER B
Jornada 10 Equip Local Resultat Equip Visitant
14/01/23
10:00
CTT ALMOSTER
5 - 1
(15 - 06)
CTT ALMOSTER B
13/01/23
20:30
CJ ULLDECONA
3 - 4
(14 - 14)
CTT LA SELVA
13/01/23
20:30
CTT LIRA VENDRELLENCA B
4 - 2
(12 - 08)
CTT ESPLUGA
13/01/23
21:00
CLUB GIMNÀSTIC C
4 - 2
(15 - 07)
CLUB GIMNÀSTIC B
13/01/23
20:30
REUS DEPORTIU
0 - 6
(06 - 18)
CTT CAMBRILS
Jornada 11 Equip Local Resultat Equip Visitant
20/01/23
21:30
CTT ESPLUGA
1 - 5
(12 - 17)
REUS DEPORTIU
20/01/23
20:30
CTT LA SELVA
4 - 3
(15 - 11)
CLUB GIMNÀSTIC C
20/01/23
20:30
CTT ALMOSTER B
5 - 1
(17 - 08)
CTT LIRA VENDRELLENCA B
20/01/23
20:30
CTT CAMBRILS
4 - 2
(13 - 09)
CJ ULLDECONA
20/01/23
21:00
CLUB GIMNÀSTIC B
2 - 4
(07 - 12)
CTT ALMOSTER
Jornada 12 Equip Local Resultat Equip Visitant
27/01/23
20:30
CTT LIRA VENDRELLENCA B
2 - 4
(07 - 12)
CLUB GIMNÀSTIC B
27/01/23
20:30
CTT CAMBRILS
4 - 2
(14 - 09)
CTT LA SELVA
27/01/23
20:30
REUS DEPORTIU
4 - 3
(13 - 11)
CTT ALMOSTER B
28/01/23
10:00
CTT ALMOSTER
5 - 1
(17 - 04)
CLUB GIMNÀSTIC C
27/01/23
20:30
CJ ULLDECONA
5 - 1
(17 - 08)
CTT ESPLUGA
Jornada 13 Equip Local Resultat Equip Visitant
03/02/23
20:30
CTT ALMOSTER B
4 - 3
(13 - 12)
CJ ULLDECONA
03/02/23
20:30
CTT LA SELVA
0 - 6
(04 - 18)
CTT ALMOSTER
03/02/23
21:00
CLUB GIMNÀSTIC B
3 - 4
(12 - 15)
REUS DEPORTIU
03/02/23
21:30
CTT ESPLUGA
1 - 5
(04 - 15)
CTT CAMBRILS
03/02/23
21:00
CLUB GIMNÀSTIC C
4 - 2
(14 - 09)
CTT LIRA VENDRELLENCA B
Jornada 14 Equip Local Resultat Equip Visitant
10/02/23
20:30
REUS DEPORTIU
4 - 3
(12 - 11)
CLUB GIMNÀSTIC C
10/02/23
21:30
CTT ESPLUGA
2 - 4
(11 - 13)
CTT LA SELVA
10/02/23
20:30
CJ ULLDECONA
1 - 5
(07 - 15)
CLUB GIMNÀSTIC B
10/02/23
20:30
CTT LIRA VENDRELLENCA B
0 - 6
(03 - 18)
CTT ALMOSTER
10/02/23
20:30
CTT CAMBRILS
2 - 4
(10 - 13)
CTT ALMOSTER B
Jornada 15 Equip Local Resultat Equip Visitant
17/02/23
21:00
CLUB GIMNÀSTIC B
5 - 1
(17 - 13)
CTT CAMBRILS
17/02/23
20:30
CTT LA SELVA
5 - 1
(17 - 06)
CTT LIRA VENDRELLENCA B
17/02/23
21:00
CLUB GIMNÀSTIC C
4 - 2
(14 - 08)
CJ ULLDECONA
17/02/23
20:30
CTT ALMOSTER B
0 - 6
(00 - 18)
CTT ESPLUGA
18/02/23
10:00
CTT ALMOSTER
5 - 1
(15 - 06)
REUS DEPORTIU
Jornada 16 Equip Local Resultat Equip Visitant
24/02/23
20:30
CJ ULLDECONA
4 - 2
(13 - 09)
CTT ALMOSTER
24/02/23
20:30
CTT ALMOSTER B
5 - 1
(16 - 09)
CTT LA SELVA
24/02/23
20:30
CTT CAMBRILS
4 - 3
(15 - 14)
CLUB GIMNÀSTIC C
24/02/23
20:30
REUS DEPORTIU
4 - 2
(14 - 06)
CTT LIRA VENDRELLENCA B
24/02/23
21:30
CTT ESPLUGA
1 - 5
(08 - 16)
CLUB GIMNÀSTIC B
Jornada 17 Equip Local Resultat Equip Visitant
03/03/23
21:00
CLUB GIMNÀSTIC C
4 - 2
(15 - 06)
CTT ESPLUGA
03/03/23
20:30
REUS DEPORTIU
4 - 3
(14 - 09)
CTT LA SELVA
04/03/23
10:00
CTT ALMOSTER
2 - 4
(10 - 13)
CTT CAMBRILS
03/03/23
21:00
CLUB GIMNÀSTIC B
4 - 3
(15 - 12)
CTT ALMOSTER B
03/03/23
20:30
CTT LIRA VENDRELLENCA B
2 - 4
(09 - 15)
CJ ULLDECONA
Jornada 18 Equip Local Resultat Equip Visitant
10/03/23
20:30
CTT CAMBRILS
5 - 1
(16 - 08)
CTT LIRA VENDRELLENCA B
10/03/23
20:30
CTT LA SELVA
4 - 2
(15 - 11)
CLUB GIMNÀSTIC B
10/03/23
21:30
CTT ESPLUGA
2 - 4
(06 - 12)
CTT ALMOSTER
10/03/23
20:30
CJ ULLDECONA
6 - 0
(18 - 06)
REUS DEPORTIU
10/03/23
20:30
CTT ALMOSTER B
4 - 3
(14 - 12)
CLUB GIMNÀSTIC C

Classificació

EQUIP PD PG PE PP WO PF PC PUNTS
1.- CTT ALMOSTER 18 16 0 2 0 84 24 32
2.- CTT CAMBRILS 18 13 0 5 0 70 39 26
3.- CLUB GIMNÀSTIC C 18 11 0 7 0 63 50 22
4.- CTT LA SELVA 18 11 0 7 0 60 51 22
5.- REUS DEPORTIU 18 10 0 8 0 48 66 20
6.- CTT ALMOSTER B 18 9 0 9 0 51 64 18
7.- CLUB GIMNÀSTIC B 18 8 0 10 0 58 55 16
8.- CJ ULLDECONA 18 8 0 10 0 57 55 16
9.- CTT LIRA VENDRELLENCA B 18 3 0 15 0 35 77 6
10.- CTT ESPLUGA 18 1 0 17 0 33 78 2
CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL SENSE APLICAR NORMATIVA DE DESEMPATS.
SISTEMA DE JOC: SWAYTHLING REDUÏT, AMB EL DOBLE AL FINAL.
SEMPRE ES JUGUEN ELS 6 PARTITS INDIVIDUALS, EL DOBLE NOMÉS SI S'ARRIBA AL 3-3.