Resultats PREFERENT - 2020/2021

Representació Territorial de Tarragona de la Federació Catalana de Tennis de Taula
Jornada 1 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
17/04/21 17:30 PFJ01E01      CLUB GIMNÀSTIC B - CLUB GIMNÀSTIC A 4 - 2
(12 - 10)
17/04/21 10:30 PFJ01E02      CTT ALMOSTER B - CTT ALMOSTER 1 - 5
(06 - 17)
17/04/21 10:30 PFJ01E03      CJ ULLDECONA - AEC REUS 1 - 5
(05 - 17)
17/04/21 10:00 PFJ01E04      CTT GANXETS B - CTT CORNUDELLA 2 - 4
(08 - 13)
17/04/21 17:00 PFJ01E05      CTT LIRA VENDRELLENCA - CTT TORTOSA B 2 - 4
(11 - 15)
Jornada 2 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
24/04/21 10:30 PFJ02E01      CTT CORNUDELLA - CTT LIRA VENDRELLENCA 3 - 3
(12 - 09)
24/04/21 11:00 PFJ02E02      AEC REUS - CTT ALMOSTER B 5 - 1
(17 - 06)
24/04/21 10:30 PFJ02E03      CTT ALMOSTER - CTT GANXETS B 3 - 3
(13 - 09)
24/04/21 17:30 PFJ02E04      CLUB GIMNÀSTIC A - CJ ULLDECONA 6 - 0
(18 - 05)
24/04/21 10:30 PFJ02E05      CTT TORTOSA B - CLUB GIMNÀSTIC B 5 - 1
(16 - 09)
Jornada 3 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
01/05/21 10:30 PFJ03E01      CJ ULLDECONA - CLUB GIMNÀSTIC B 3 - 3
(10 - 15)
01/05/21 10:00 PFJ03E02      CTT GANXETS B - AEC REUS 2 - 4
(09 - 13)
01/05/21 10:30 PFJ03E03      CTT ALMOSTER B - CLUB GIMNÀSTIC A 1 - 5
(06 - 17)
01/05/21 17:00 PFJ03E04      CTT LIRA VENDRELLENCA - CTT ALMOSTER 2 - 4
(07 - 12)
01/05/21 10:30 PFJ03E05      CTT CORNUDELLA - CTT TORTOSA B 3 - 3
(12 - 10)
Jornada 4 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
08/05/21 10:30 PFJ04E01      CTT ALMOSTER - CTT CORNUDELLA 5 - 1
(17 - 06)
08/05/21 17:30 PFJ04E02      CLUB GIMNÀSTIC A - CTT GANXETS B 5 - 1
(17 - 06)
08/05/21 11:00 PFJ04E03      AEC REUS - CTT LIRA VENDRELLENCA 6 - 0
(18 - 03)
08/05/21 17:30 PFJ04E04      CLUB GIMNÀSTIC B - CTT ALMOSTER B 3 - 3
(11 - 11)
08/05/21 10:30 PFJ04E05      CTT TORTOSA B - CJ ULLDECONA 4 - 2
(15 - 11)
Jornada 5 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
15/05/21 10:30 PFJ05E01      CTT ALMOSTER B - CJ ULLDECONA 5 - 1
(17 - 08)
15/05/21 17:00 PFJ05E02      CTT LIRA VENDRELLENCA - CLUB GIMNÀSTIC A 1 - 5
(05 - 17)
15/05/21 10:00 PFJ05E03      CTT GANXETS B - CLUB GIMNÀSTIC B 1 - 5
(05 - 17)
15/05/21 10:30 PFJ05E04      CTT CORNUDELLA - AEC REUS 2 - 4
(06 - 13)
15/05/21 10:30 PFJ05E05      CTT ALMOSTER - CTT TORTOSA B 4 - 2
(12 - 09)
Jornada 6 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
22/05/21 11:00 PFJ06E01      AEC REUS - CTT ALMOSTER 3 - 3
(11 - 12)
22/05/21 17:30 PFJ06E02      CLUB GIMNÀSTIC B - CTT LIRA VENDRELLENCA 3 - 3
(10 - 10)
22/05/21 17:30 PFJ06E03      CLUB GIMNÀSTIC A - CTT CORNUDELLA 5 - 1
(15 - 04)
22/05/21 10:30 PFJ06E04      CJ ULLDECONA - CTT GANXETS B 3 - 3
(13 - 13)
22/05/21 10:30 PFJ06E05      CTT TORTOSA B - CTT ALMOSTER B 4 - 2
(15 - 10)
Jornada 7 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
29/05/21 10:00 PFJ07E01      CTT GANXETS B - CTT ALMOSTER B 0 - 6
(07 - 18)
29/05/21 10:30 PFJ07E02      CTT CORNUDELLA - CLUB GIMNÀSTIC B 2 - 4
(09 - 14)
29/05/21 17:00 PFJ07E03      CTT LIRA VENDRELLENCA - CJ ULLDECONA 6 - 0
(18 - 08)
29/05/21 10:30 PFJ07E04      CTT ALMOSTER - CLUB GIMNÀSTIC A 3 - 3
(11 - 10)
29/05/21 11:00 PFJ07E05      AEC REUS - CTT TORTOSA B 6 - 0
(18 - 04)
Jornada 8 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
05/06/21 17:30 PFJ08E01      CLUB GIMNÀSTIC A - AEC REUS 5 - 1
(17 - 06)
05/06/21 10:30 PFJ08E02      CJ ULLDECONA - CTT CORNUDELLA 1 - 5
(05 - 15)
05/06/21 17:30 PFJ08E03      CLUB GIMNÀSTIC B - CTT ALMOSTER 2 - 4
(07 - 13)
05/06/21 10:30 PFJ08E04      CTT ALMOSTER B - CTT LIRA VENDRELLENCA 5 - 1
(17 - 06)
05/06/21 10:00 PFJ08E05      CTT GANXETS B - CTT TORTOSA B 3 - 3
(10 - 11)
Jornada 9 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
12/06/21 17:00 PFJ09E01      CTT LIRA VENDRELLENCA - CTT GANXETS B 4 - 2
(16 - 12)
12/06/21 10:30 PFJ09E02      CTT ALMOSTER - CJ ULLDECONA 4 - 2
(15 - 06)
12/06/21 10:30 PFJ09E03      CTT CORNUDELLA - CTT ALMOSTER B 3 - 3
(11 - 11)
12/06/21 11:00 PFJ09E04      AEC REUS - CLUB GIMNÀSTIC B 5 - 1
(17 - 09)
12/06/21 10:30 PFJ09E05      CTT TORTOSA B - CLUB GIMNÀSTIC A 0 - 6
(05 - 18)

Classificació

EQUIP Partits disputats Partits guanyats Partits empatats Partits perduts Partits WO Punts guanyats Punts perduts PUNTS
1.- CTT ALMOSTER 9 6 3 0 0 35 19 15
2.- CLUB GIMNÀSTIC A 9 7 1 1 0 42 12 15
3.- AEC REUS 9 7 1 1 0 39 15 15
4.- CTT TORTOSA B 9 4 2 3 0 25 29 10
5.- CLUB GIMNÀSTIC B 9 3 3 3 0 26 28 9
6.- CTT ALMOSTER B 9 3 2 4 0 27 27 8
7.- CTT CORNUDELLA 9 2 3 4 0 24 30 7
8.- CTT LIRA VENDRELLENCA 9 2 2 5 0 22 32 6
9.- CTT GANXETS B 9 0 3 6 0 17 37 3
10.- CJ ULLDECONA 9 0 2 7 0 13 41 2
CLASSIFICACIÓ FINAL APLICANT NORMATIVA DE DESEMPATS.
SISTEMA DE JOC: SWAYTHLING REDUÏT, SENSE DOBLES.
SEMPRE ES JUGUEN ELS 6 PARTITS INDIVIDUALS (ES POT PRODUÏR UN EMPAT 3-3).