Resultats PREFERENT - 2019/2020

Representació Territorial de Tarragona de la Federació Catalana de Tennis de Taula
Jornada 1 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
27/09/19 21:30 PFJ01E01      AEC REUS - CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL 4 - 3
(15 - 14)
27/09/19 21:00 PFJ01E02      CTT LA SELVA - CTT CAMBRILS 5 - 1
(17 - 09)
28/09/19 10:30 PFJ01E03      CTT ALMOSTER B - CTT GANXETS 4 - 2
(12 - 07)
27/09/19 21:30 PFJ01E04      CLUB GIMNÀSTIC B - CLUB GIMNÀSTIC C 4 - 3
(16 - 10)
27/09/19 20:30 PFJ01E05      REUS DEPORTIU - CTT TORTOSA B 4 - 2
(13 - 10)
Jornada 2 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
04/10/19 20:30 PFJ02E01      CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL - CTT LA SELVA 4 - 2
(15 - 11)
05/10/19 10:30 PFJ02E02      CTT ALMOSTER B - AEC REUS 4 - 2
(16 - 09)
04/10/19 20:30 PFJ02E03      CTT CAMBRILS - CLUB GIMNÀSTIC B 1 - 5
(06 - 17)
04/10/19 21:00 PFJ02E04      CTT TORTOSA B - CTT GANXETS 5 - 1
(15 - 05)
04/10/19 21:30 PFJ02E05      CLUB GIMNÀSTIC C - REUS DEPORTIU 3 - 4
(11 - 16)
Jornada 3 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
11/10/19 21:00 PFJ03E01      CTT LA SELVA - CTT ALMOSTER B 3 - 4
(10 - 14)
11/10/19 21:30 PFJ03E02      CLUB GIMNÀSTIC B - CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL 6 - 0
(18 - 05)
11/10/19 21:30 PFJ03E03      AEC REUS - CTT TORTOSA B 0 - 6
(04 - 18)
11/10/19 21:30 PFJ03E04      CLUB GIMNÀSTIC C - CTT CAMBRILS 6 - 0
(18 - 07)
11/10/19 20:30 PFJ03E05      REUS DEPORTIU - CTT GANXETS 4 - 2
(16 - 09)
Jornada 4 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
19/10/19 10:30 PFJ04E01      CTT ALMOSTER B - CLUB GIMNÀSTIC B 4 - 3
(14 - 11)
18/10/19 21:00 PFJ04E02      CTT TORTOSA B - CTT LA SELVA 6 - 0
(18 - 01)
18/10/19 20:30 PFJ04E03      CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL - CLUB GIMNÀSTIC C 3 - 4
(12 - 16)
18/10/19 20:30 PFJ04E04      CTT GANXETS - AEC REUS 2 - 4
(10 - 14)
18/10/19 20:30 PFJ04E05      CTT CAMBRILS - REUS DEPORTIU 0 - 6
(04 - 18)
Jornada 5 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
25/10/19 21:30 PFJ05E01      CLUB GIMNÀSTIC B - CTT TORTOSA B 4 - 2
(14 - 11)
25/10/19 21:30 PFJ05E02      CLUB GIMNÀSTIC C - CTT ALMOSTER B 2 - 4
(08 - 12)
25/10/19 21:00 PFJ05E03      CTT LA SELVA - CTT GANXETS 2 - 4
(12 - 16)
25/10/19 20:30 PFJ05E04      CTT CAMBRILS - CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL 4 - 2
(14 - 11)
25/10/19 20:30 PFJ05E05      REUS DEPORTIU - AEC REUS 5 - 1
(17 - 05)
Jornada 6 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
08/11/19 21:00 PFJ06E01      CTT TORTOSA B - CLUB GIMNÀSTIC C 6 - 0
(18 - 05)
08/11/19 20:30 PFJ06E02      CTT GANXETS - CLUB GIMNÀSTIC B 4 - 3
(12 - 10)
09/11/19 10:30 PFJ06E03      CTT ALMOSTER B - CTT CAMBRILS 5 - 1
(17 - 03)
08/11/19 21:30 PFJ06E04      AEC REUS - CTT LA SELVA 4 - 3
(14 - 11)
08/11/19 20:30 PFJ06E05      CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL - REUS DEPORTIU 2 - 4
(08 - 13)
Jornada 7 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
15/11/19 21:30 PFJ07E01      CLUB GIMNÀSTIC C - CTT GANXETS 0 - 0
(00 - 00)
15/11/19 20:30 PFJ07E02      CTT CAMBRILS - CTT TORTOSA B 0 - 0
(00 - 00)
15/11/19 21:30 PFJ07E03      CLUB GIMNÀSTIC B - AEC REUS 0 - 0
(00 - 00)
15/11/19 20:30 PFJ07E04      CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL - CTT ALMOSTER B 0 - 0
(00 - 00)
15/11/19 20:30 PFJ07E05      REUS DEPORTIU - CTT LA SELVA 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 8 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
22/11/19 20:30 PFJ08E01      CTT GANXETS - CTT CAMBRILS 0 - 0
(00 - 00)
22/11/19 21:30 PFJ08E02      AEC REUS - CLUB GIMNÀSTIC C 0 - 0
(00 - 00)
22/11/19 21:00 PFJ08E03      CTT TORTOSA B - CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL 0 - 0
(00 - 00)
22/11/19 21:00 PFJ08E04      CTT LA SELVA - CLUB GIMNÀSTIC B 0 - 0
(00 - 00)
22/11/19 20:30 PFJ08E05      REUS DEPORTIU - CTT ALMOSTER B 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 9 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
29/11/19 20:30 PFJ09E01      CTT CAMBRILS - AEC REUS 0 - 0
(00 - 00)
29/11/19 20:30 PFJ09E02      CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL - CTT GANXETS 0 - 0
(00 - 00)
29/11/19 21:30 PFJ09E03      CLUB GIMNÀSTIC C - CTT LA SELVA 0 - 0
(00 - 00)
30/11/19 10:30 PFJ09E04      CTT ALMOSTER B - CTT TORTOSA B 0 - 0
(00 - 00)
29/11/19 21:30 PFJ09E05      CLUB GIMNÀSTIC B - REUS DEPORTIU 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 10 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
13/12/19 20:30 PFJ10E01      CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL - AEC REUS 0 - 0
(00 - 00)
13/12/19 20:30 PFJ10E02      CTT CAMBRILS - CTT LA SELVA 0 - 0
(00 - 00)
13/12/19 20:30 PFJ10E03      CTT GANXETS - CTT ALMOSTER B 0 - 0
(00 - 00)
13/12/19 21:30 PFJ10E04      CLUB GIMNÀSTIC C - CLUB GIMNÀSTIC B 0 - 0
(00 - 00)
13/12/19 21:00 PFJ10E05      CTT TORTOSA B - REUS DEPORTIU 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 11 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
20/12/19 21:00 PFJ11E01      CTT LA SELVA - CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL 0 - 0
(00 - 00)
20/12/19 21:30 PFJ11E02      AEC REUS - CTT ALMOSTER B 0 - 0
(00 - 00)
20/12/19 21:30 PFJ11E03      CLUB GIMNÀSTIC B - CTT CAMBRILS 0 - 0
(00 - 00)
20/12/19 20:30 PFJ11E04      CTT GANXETS - CTT TORTOSA B 0 - 0
(00 - 00)
20/12/19 20:30 PFJ11E05      REUS DEPORTIU - CLUB GIMNÀSTIC C 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 12 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
11/01/20 10:30 PFJ12E01      CTT ALMOSTER B - CTT LA SELVA 0 - 0
(00 - 00)
10/01/20 20:30 PFJ12E02      CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL - CLUB GIMNÀSTIC B 0 - 0
(00 - 00)
10/01/20 21:00 PFJ12E03      CTT TORTOSA B - AEC REUS 0 - 0
(00 - 00)
10/01/20 20:30 PFJ12E04      CTT CAMBRILS - CLUB GIMNÀSTIC C 0 - 0
(00 - 00)
10/01/20 20:30 PFJ12E05      CTT GANXETS - REUS DEPORTIU 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 13 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
17/01/20 21:30 PFJ13E01      CLUB GIMNÀSTIC B - CTT ALMOSTER B 0 - 0
(00 - 00)
17/01/20 21:00 PFJ13E02      CTT LA SELVA - CTT TORTOSA B 0 - 0
(00 - 00)
17/01/20 21:30 PFJ13E03      CLUB GIMNÀSTIC C - CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL 0 - 0
(00 - 00)
17/01/20 21:30 PFJ13E04      AEC REUS - CTT GANXETS 0 - 0
(00 - 00)
17/01/20 20:30 PFJ13E05      REUS DEPORTIU - CTT CAMBRILS 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 14 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
24/01/20 21:00 PFJ14E01      CTT TORTOSA B - CLUB GIMNÀSTIC B 0 - 0
(00 - 00)
25/01/20 10:30 PFJ14E02      CTT ALMOSTER B - CLUB GIMNÀSTIC C 0 - 0
(00 - 00)
24/01/20 20:30 PFJ14E03      CTT GANXETS - CTT LA SELVA 0 - 0
(00 - 00)
24/01/20 20:30 PFJ14E04      CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL - CTT CAMBRILS 0 - 0
(00 - 00)
24/01/20 21:30 PFJ14E05      AEC REUS - REUS DEPORTIU 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 15 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
07/02/20 21:30 PFJ15E01      CLUB GIMNÀSTIC C - CTT TORTOSA B 0 - 0
(00 - 00)
07/02/20 21:30 PFJ15E02      CLUB GIMNÀSTIC B - CTT GANXETS 0 - 0
(00 - 00)
07/02/20 20:30 PFJ15E03      CTT CAMBRILS - CTT ALMOSTER B 0 - 0
(00 - 00)
07/02/20 21:00 PFJ15E04      CTT LA SELVA - AEC REUS 0 - 0
(00 - 00)
07/02/20 20:30 PFJ15E05      REUS DEPORTIU - CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 16 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
14/02/20 20:30 PFJ16E01      CTT GANXETS - CLUB GIMNÀSTIC C 0 - 0
(00 - 00)
14/02/20 21:00 PFJ16E02      CTT TORTOSA B - CTT CAMBRILS 0 - 0
(00 - 00)
14/02/20 21:30 PFJ16E03      AEC REUS - CLUB GIMNÀSTIC B 0 - 0
(00 - 00)
15/02/20 10:30 PFJ16E04      CTT ALMOSTER B - CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL 0 - 0
(00 - 00)
14/02/20 21:00 PFJ16E05      CTT LA SELVA - REUS DEPORTIU 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 17 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
28/02/20 20:30 PFJ17E01      CTT CAMBRILS - CTT GANXETS 0 - 0
(00 - 00)
28/02/20 21:30 PFJ17E02      CLUB GIMNÀSTIC C - AEC REUS 0 - 0
(00 - 00)
28/02/20 20:30 PFJ17E03      CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL - CTT TORTOSA B 0 - 0
(00 - 00)
28/02/20 21:30 PFJ17E04      CLUB GIMNÀSTIC B - CTT LA SELVA 0 - 0
(00 - 00)
29/02/20 10:30 PFJ17E05      CTT ALMOSTER B - REUS DEPORTIU 0 - 0
(00 - 00)
Jornada 18 Partit Ajornat / Invertit / WO Equip Local Equip Visitant Resultat
13/03/20 21:30 PFJ18E01      AEC REUS - CTT CAMBRILS 0 - 0
(00 - 00)
13/03/20 20:30 PFJ18E02      CTT GANXETS - CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL 0 - 0
(00 - 00)
13/03/20 21:00 PFJ18E03      CTT LA SELVA - CLUB GIMNÀSTIC C 0 - 0
(00 - 00)
13/03/20 21:00 PFJ18E04      CTT TORTOSA B - CTT ALMOSTER B 0 - 0
(00 - 00)
13/03/20 20:30 PFJ18E05      REUS DEPORTIU - CLUB GIMNÀSTIC B 0 - 0
(00 - 00)

Classificació

EQUIP Partits disputats Partits guanyats Partits perduts Punts guanyats Punts perduts
1.- REUS DEPORTIU 6 6 0 27 10
2.- CTT ALMOSTER B 6 6 0 25 13
3.- CTT TORTOSA B 6 4 2 27 9
4.- CLUB GIMNÀSTIC B 6 4 2 25 14
5.- AEC REUS 6 3 3 15 23
6.- CLUB GIMNÀSTIC C 6 2 4 18 21
7.- CTT GANXETS 6 2 4 15 22
8.- CTT LA SELVA 6 1 5 15 23
9.- CTT LA LIRA - LA FÀBRICA DEL PERNIL 6 1 5 14 24
10.- CTT CAMBRILS 6 1 5 7 29
CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL SENSE APLICAR NORMATIVA DE DESEMPATS.
SISTEMA DE JOC: SWAYTHLING REDUÏT, AMB EL DOBLE AL FINAL.
SEMPRE ES JUGUEN ELS 6 PARTITS INDIVIDUALS, EL DOBLE NOMÉS SI S'ARRIVA AL 3-3.